Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi Yapılır. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
2.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asus zenfone serisi teknosa ve kliksa'da satışa çıktı fiyatı beni önce kendine çekti ama intel işlemcisi ve güncelleme konusu aklıma gelince fikrim saplantıya uğradı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 7 Ağustos 2014; 14:38:55 >
  • Telefonlarda baya kararsız kaldım.aşırı oyun oynarım.o yüzden büyük ekran lazım.note3 n9005 diye düşünüyorum.oyunda n9000 ile arasında fark varmıdır?Birde s4ün oyun performansı nasıldır
  • hulle kullanıcısına yanıt
    Xperia Sp daha çok akıcılığı ve hızıyla öne çıkıyor. Multimedya özellikleri orta seviye sayılır. Malzeme kaliteside ele hoş bir his veriyor. Birde bu görecelidir ama tasarımı çok hoş bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekobaba B kullanıcısına yanıt
    N9000 ile aralarında işlemci farklılığı var sanırım. N9000 Snapdragon iken N9005 Exynos kullanıyor ki burda N9000 daha avantajlı oluyor.

S4 fiyatına daha iyi alternatifler var Nexus 5 veya Z1 Compact gibi ama s4 ün oyun performansıda kötü sayılmaz.

Edit:N9005 Snapdragonlu model imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frolding -- 7 Ağustos 2014; 19:37:15 >
  • 500-800 TL arası telefon önerebilir misin kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frolding

Xperia Sp daha çok akıcılığı ve hızıyla öne çıkıyor. Multimedya özellikleri orta seviye sayılır. Malzeme kaliteside ele hoş bir his veriyor. Birde bu görecelidir ama tasarımı çok hoş bir telefon.

tavsiyen için çok sağol kardeş
  • Peki note 4 u beklememe degermi alirsam snapdragonluyu ıstanbul bilisimden alacagim

• Schifoo kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz yeterse Xperia SP veya Lumia 1320 düşünebilirsiniz.

Diğer önerdiğim telefonlar ise

1-Moto G
    2-Xperia L dir.

• bekobaba B kullanıcısına yanıt
    Note 4 bekleyecek imkanınız varsa acelenizde yoksa Note 4 bekleyin derim.

• Hocam 1500 tl sağlamlık hissi veren ve kamerası iyi olan telefon arıyorum ama derseniz 1 2 ay bekle şu model ucuzlar al diye sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Massibe

Hocam 1500 tl sağlamlık hissi veren ve kamerası iyi olan telefon arıyorum ama derseniz 1 2 ay bekle şu model ucuzlar al diye sıkıntı olmaz

Size Z1 Compact çok iyi gelecektir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Massibe

Hocam 1500 tl sağlamlık hissi veren ve kamerası iyi olan telefon arıyorum ama derseniz 1 2 ay bekle şu model ucuzlar al diye sıkıntı olmaz

Size Z1 Compact çok iyi gelecektir.

Teşekkürler yarın gidip bi incelemek lazım sonucu bildiririm

• Fanboyluk yapmıcam ve asla gm yi savunmam ama elite ile z nin aynı olduğu liste yanlıştır bikez z z1 ilede aynı listede olmamalı amiral gemi diyede bir bölüm olmamalı o isim firmalar sadece kendi ürünleri arasında yapar yani note 3 samsung un amiral gemisidir fakat bütün telefonlar bazındada üst segmenttir,gerçekten bilgili bir şahsiyetmişssiniz
  • 1000-1500 tl aralığında oyun performansı, bataryası, iyi olan telefon önerilerinizi bekliyorum
    şuan aklımda g2 var ama sağlamlık konusunda kuşkularım var kimi kullanıcılar sağlam diyor kimisi önermiyor ayrıca sarı leke problemi varmış galiba g2 de
  • Stewie G. kullanıcısına yanıt
    Gölge etme profesör

• fener1503 F kullanıcısına yanıt
    Berbat malzeme kalitesi var g2 nin ama donanımsal olarak iyiydi.

• quote:

Berbat malzeme kalitesi var g2 nin ama donanımsal olarak iyiydi.

nexus 5 önerir misin veya başka bir telefon?
  • iphone 6 mı beklemeliyim yoksa htc one m8 mi alayım
  • Telles15 T kullanıcısına yanıt
    Aceleniz veya aciliyetiniz yoksa piyasada neler olacağı belli olmaz. Hem M8 de karar kılarsanız onunda bir nebze fiyatı düşmüş olur.

• fener1503 F kullanıcısına yanıt
    Nexus 5 batarya ömrü ve hafıza kartı takılamaması haricinde alınır ve piyasayı süpürür. Bir telefondur.

Onun harici Z1 ve Z1C bakın derim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.