Şimdi Ara

sana ne diyeyin ttnet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 sene önce ev degişikligi yaptım. hızım 16 mbps idi. ev degişikligi sebebi ile çok degil yeni taşındıgım ev hemen bir ust sokak. 16 hızı orada alamadım. kopmalar başladı geldiler baktılar hızımı 8 sabitlediler. işin garibi 8 hızıda alamıyorum. ya 5 bazen 6 çıkıyor testlerde. 3 gün önce bir yazı kotayı doldurdunuz hızınız 3 düştü diye. işin garibi ttnet 3 hızıda veremiyor. ya 1.5 yada 2 çıkıyor testler ve ben bu adilere ayda ortalama telefon dahil 100 tl yakın para veriyorum bu müberek akşamda bu verdigim paraları haram zıkkım ediyorum .not bu ara geçen sene sokağımıza fiber kablolar çekildi . ve 1 senedir tık yok. yazıklar olsun ttnet .ve ttneti yönetenlere.

• Aynı olay banada olmuştu , hemen bi aşağı sokağa taşınmıştım yani şimdi eski evimi görüyorum rahatlıkla o derece.3 mbit verdiler başta aradım söyledim işte dediler yok hattınız bu kadar destekliyor(hep aynı yalan zaten) , dedim ben eski evimde 12 mbit alıyodum 1 sokakta 8-9 mbit kayıpmı olur , sonra güncelliyim o zaman falan bişeyler demişti 5 dk sonra 8mbit (aslında daha fazlada verebilirler ama tarife öyle diye) olmuş.Kesinlikle vazgeçme ara sürekli , gerçekten altyapı yetersiz olsa bile ara o kadar para alıp 3mbit veremiyorsa sende elinden geleni yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.