Şimdi Ara

Lanet olsun plat ligine (3. ss) Hak ettiğin yerdecisinler bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plat liginde ranked günlüğü bile açtım , tam kazanıyorum maçları herşey iyi yine elohelle girdik yine lose yine lose

Teki diyor kardeş karşımdaki adam çok iyi ne yapabilirim (karşısındaki adam yemin ediyorum gram oyun bilmiyor)

Teki diyor smurf hesabım trolliyesim var (oyunun a...... koyuyor)

Maçları flamelemiyim diyorum yok tekrar başlıyorum flameye en azından içim rahatlıyor , ya oyun çok umursamıyorumda zaten ama bu tipler böyle yaparak sinirme dokunuyor bu tipteki adam nasıl buraya gelmiş bu mu adalet diyorum .

Lucian banla diyorum ''haha bronzmusun velet kes sesini '' deniyor ulan lcs de bile picklenmesi yasaklanmış adc banla diyorum benimle dalga geçiyor

Afk desen boyuna zaten adam kill veriyor lanesinde eziliyor feedliyor , amaan sizlemi uğraşıcam ben afk hadi eyv.

Birisiyle tartışıyor aha bunu demicektin ben afk diyor ULAN TAŞ KAFALI RANKEDİ MİLLETE KAZANDIRMAK İÇİN OYNUYORSUN SANKİ

Ya elbet herkesin kötü günü olur oynıyamaz feedler sinirlenir kötü oynar ama bunların ki kötü oynamak değil beyin eksikliği yine qq konusu

AÇTIĞIM RANKED GÜNLÜĞÜ KONUSUNU SONLANDIRIYORUM DİAMOND OLURSAM ÇEKİLİŞİ YAPACAĞIM 840 VEYA 1780 RP LİK ÇEKİLİŞTEN

Lanet olsun plat ligine (3. ss) Hak ettiğin yerdecisinler bekleniyor

daha deminki patlama maçımdan bir kare adam trolliyesim var smurf hesabım dedi (fizz) trolledi . Lanesinde HİÇ GANK yememesine rağmen ezilen ww amaaan sizlemi uğraşıcam o...... çocukları diyip çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 29 Temmuz 2014; 0:08:25 >

• 30 liraya altından boost ile çıktıkları ligdir. Alışmalısın
  • qnq o kadar fizz gozune batmista cait den niye rahatsiz degilsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Lanet olsun plat ligine (3. ss) Hak ettiğin yerdecisinler bekleniyor

hemen önceki maçtan sonra tekrar maça girdim ..

ANNİE nedenini bilmem daha 2,30 saniyede aşrı derece flame yapmaya başladı lanede kill verdiler geldi farmımı çaldı lissandra öldü lamer lamer güldü (yabancı taklidi yaptı) . Morgana win'i hak etti laneyi domine etti ama ypaıcak brişey yok gerçekten içler acısı bir durum .

Şimdi sende feedlemişsin felan diyecekler iççin lissandrayla durumlarımız iyi laneyi kısmen ben domine ettim farm olsun can doluluğu olsun . ANNİE GELDİ farmım yanında durup çalmaya çalışarak bir sürü xp kaybına uğrattı tek bir minyon xp si ile 6 olamadım lis benden önce olunca benide öldürmüş oldu . Ne söylesek boş böyle elonun ben . Beni o kadar öldüren lissandra değildi laneden ilah olarak çıkan cait ve karmaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 28 Temmuz 2014; 23:23:57 >
  • platin çok dengesiz lig. iyi oynayan harbi iyi oynuyor kötü oynayan kötü. iyilerde kötüler yüzünden kaybedebiliyor ama kötülerde iyilerden dolayı kazanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

platin çok dengesiz lig. iyi oynayan harbi iyi oynuyor kötü oynayan kötü. iyilerde kötüler yüzünden kaybedebiliyor ama kötülerde iyilerden dolayı kazanabiliyor.

Yemin ediyorum şans kazandığım oyunlarda taşıma gereği duymuyorum taşıma fırsatı vermiyolar çünkü karşı takımın 1 veya 2 kişisi hariç aşırı idiot oluyor ya da aynı şekilde yeniliyorsun
  • Ranked giricektim senin yüzünden hevesim kaçtı giremiyom elim varmıyo playe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anrui

Ranked giricektim senin yüzünden hevesim kaçtı giremiyom elim varmıyo playe

seri maç giriyorum hak ettiğin ligtesincelere cevap bir ss daha geliyor
  •  Lanet olsun plat ligine (3. ss) Hak ettiğin yerdecisinler bekleniyor

Bir maç daha oyun başında gragastan çok rahat fb aldım yine adam farma yaklaşamıyor oynıyamıyordu 2. killi de aldım

Sonra botta ezreal lag var bir dakka girme ve pushlama demesiyle soraka tradeye girer ölür ve ''ben troll'' der. Trollesin canım gitsin kendi lanesini nasıl batırıyorsa batırsın umrumda değil ama yok , herkesin oyununu batırması gerektiği için mide gelmeye karar verir farmı çalar , laneyi pushlar , feedler ve tüm takıma söver . Hiç kimse sorakaya ağzını bile açmadı durduk yere trolliyesi geldi trolledi emin olun flame yok .

Oyun başında 3-0 -0 , 5-2-2 giderken yine bu hale düşerim . Sonrada hak ettiğin ligdesinciler gelir haha bak sende feedlemişsin der şu iki kuruşluk oyunda ne oynama zevki bırakırlarki cidden taşımaya oynıyasın nede yenileceğin oyun olsa bile keyif almanı sağlarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 29 Temmuz 2014; 0:07:58 >
  • bu tipler yüzünden gold II den çıkamadım. oyunu bıraktım uninstall ettim kardeş bence sen de bırak başka şeylere yönel ben faydasını gördüm şu 1-2 günde artık pc açasım gelmiyo güzel bişey. 17-2 gidiyorum kaybediyorum 8-2 gidiyorum kaybediyorum eeehh yeter be dedim sildim oyunu
  • of bu feederlar olmasa lcs de görürüz seni çok prosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Mamoş

of bu feederlar olmasa lcs de görürüz seni çok prosun

Önce o milleti güldürüp forumun fame'si olmaya çalışan zihniyetini bırak sonra gel yorum at , madem hak ettiğim yerdeyim diye düşünüyorsan açıklada aydınlat bizi .

Sana yemin ediyorum arkadaşlarım benle pre girmiyor ''iyi oynuyorsun ama tüm aptalları çekiyorsun k.b girmem senle '' diyor .

Başka bir cevabım online olarak düzenlenen bir çok turnuvaya katıldık arkadaşlarıma arkadaşlarımın ligleri gold-plat arası değişiyor karşımza diamondlar da geldi challengerlarda yenildğimizde oldu yendiğimizde ama hiç bir zaman böyle acizcesine yenilmedik o challenger-diamond olan adamlarda takımı tek başıma sırtlayıp taşıdığım bile oldu derecemizde oldu. LCS düzeyinde turnuvalar değil bunlar olamazda ama bil istedim

edit : bu mesajımdanda kendimin lcs seviyesinde oynadığımı düşündüğümü de sanarsın şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 29 Temmuz 2014; 0:22:32 >
  • Pick ekranında gercekten güzel takım kurduğunuzu düşünüyor musunuz? Bence sen oyun başlamadan kaybediyorsun. Attığın sslerin hiçbirinde sup yok. Daha dogrusu sup herosu var ama sup olarak oynanmamış.

Edit: Şu nu da eklemek isterim. Tr serverinda oyuncular çok çabuk pes ediyor. Iki kule kaybedince hemen oyunu trollemeye başlıyorlar. Veya sur çekiyorlar eğer sur kabul olmazsa direk afk kalıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 29 Temmuz 2014; 0:33:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Pick ekranında gercekten güzel takım kurduğunuzu düşünüyor musunuz? Bence sen oyun başlamadan kaybediyorsun. Attığın salerin hiçbirinde sup yok. Daha dogrusu sup herosu var ama sup olarak oynanmamış.

Sup olarak oynamaması emin ol elimde değil adamlar lanesini kaybettiği için geliyor mide farm çalıyor son maçta picklerimiz karşıdan kesinlikle daha iyidi (bence) ama şu tipteki adama ne yapabilirsinki

sanırım yeni hesap açıp onda kasacağım lanetli bu hesap , tüm arkadaşlarım öyle diyor bende öyle düşünmeye başladım
  • bugün sana adam tersten günlük açmış demiştim , keşke o mesajdan sonra dursaydın . 0 puana düşünce direk plat 4 e düşürcek dur kardeş girme artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

bugün sana adam tersten günlük açmış demiştim , keşke o mesajdan sonra dursaydın . 0 puana düşünce direk plat 4 e düşürcek dur kardeş girme artık

pek umrumda değil artık bu hesap imzandaki hesabı almak istiyorum
  • Konuyu okumadım.Seni anlıyorum dia 5 boostlat tek çözüm bu hakediyorsan zaten dia 4 dia 3 falan çıkarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Mamoş

of bu feederlar olmasa lcs de görürüz seni çok prosun

Önce o milleti güldürüp forumun fame'si olmaya çalışan zihniyetini bırak sonra gel yorum at , madem hak ettiğim yerdeyim diye düşünüyorsan açıklada aydınlat bizi .

Sana yemin ediyorum arkadaşlarım benle pre girmiyor ''iyi oynuyorsun ama tüm aptalları çekiyorsun k.b girmem senle '' diyor .

Başka bir cevabım online olarak düzenlenen bir çok turnuvaya katıldık arkadaşlarıma arkadaşlarımın ligleri gold-plat arası değişiyor karşımza diamondlar da geldi challengerlarda yenildğimizde oldu yendiğimizde ama hiç bir zaman böyle acizcesine yenilmedik o challenger-diamond olan adamlarda takımı tek başıma sırtlayıp taşıdığım bile oldu derecemizde oldu. LCS düzeyinde turnuvalar değil bunlar olamazda ama bil istedim

edit : bu mesajımdanda kendimin lcs seviyesinde oynadığımı düşündüğümü de sanarsın şimdi

seni bronza koysak hiç sırıtmazsın aynı kafa

• 30 lvl olana kadar çevre insanlarla oynicaksın 30 dan sonra kendi grubun olucak abi yada en az tanıdıgın 3 arkadaşın olucak yoksa çıldırmamak elde değil.
  • herkes hakettiği yerdedir, silversan oranın adamısındır, goldan oranın , platsan oranın adamısındır.oradakilerden iyiysen orda olmazsın zaten.

not:dia1'im haftaya yine challenger olcam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.