Şimdi Ara

LOGITECH G300 mü yoksa A4 TECH BLOODY V7 MULTI-CORE GUN3 mü YARDIMCI OLUN LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum bayram geldi eller öpüldü eşşek kadar olsakda para alıyoruz yinede aldığım paraylada mouse ve klavye almaya karar verdim. Sıkı bi cs:go oyuncusuyum ama donanımsal eksiklerden dolayı uzaktaki adama hs atamıyorum. Her neyse konuya geliyim
    biraz araştırdım klavyede çok bi seçenek olmadığını gördümhttp://www.vatanbilgisayar.com/g103-gaming-keyboard---tr-layout.html logitech g103 alıcam klavye olarak ama mouse da iki seçenek arasında kaldım ve sizden tercihim hakkında fikir almak istiyorum.
    bloody v7 mi yoksa logitech g300 mü buna karar veremedim. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

• Evde g300 var malzemesi cok kalitesiz. Orta tusa bastiginda cat cat diye bagiriyor fare resmen. Sol sag tuslar da cok ince sanki acik zorlasan kirilacak gibi. Bloody v7 diyorum. İstanbula doneyim ben de alacam bloody v7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G300

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balawitz iade garantisini neden kullanmadınız acaba ve sorurunuz için lütfen logitech Türkiye ile iletişime giriniz. Birde sağ sol tuşlar ağır olursa zor basılır takoza döner. Ama hiç g300 e kalitesini eleştiren görmedim. Birde orta tuş çoğu gaming mauslarda aynı sesi çıkarır. Size touchpad tavsiye ederim :D

Hocam g300 alın sizde 1% iade edersiniz bence. Forumdaki çoğu gamerlerin logitech tavsiyesini sizde anlarsınız :D Garanti de ben böyle bir garanti görmedim. Adamlara bir sorun söyledim. Hallettiler halada peşini bırakmadılar :D Sorun ÇÖZÜLMEDİ desem mausumun aynısından yollayacaktı artık.

• Bir konu var oyuncularin oyun sistemlerini paylastigi bir konu orda g300 cok var ama hic v7 ye rastlamadim
    Acaba bilinmedigi icin falan mi yoksa oyuncularin g300 ü tercih etmesinden mi bilemedim

• bloody v2 ile v7yi biraz deneme şansım oldu ve 155 gram ağırlık bana çok fazla geldi
  • G300 kucuk l,hafif ve tus araliklari kisa ve cok rahatsiz etti beni.Bloody v7 aksine cok rahat tasarim guzel fakat ağır diger farelere gore.
    Ben olsam bunlardan birini degilde biraz daha verip g400s alirdim benim fare bir bozulsun alacagim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 29 Temmuz 2014; 22:00:30 >
  • Hocam gönül isterdi almayi fakat bütçe belli. Bahsettiginiz agirlik cok fark edermi oyun oynarken yani digerlerine gore bence guzel kayarsa sorun olmaz zaten suan takozla oynuyorum

• ismlcan İ kullanıcısına yanıt
    Eline alip bir incelemelisin bir sey diyemiyorum simdi.

• logitech g300
  • g300 oyunda makro yapmak sınırsız mı?

yani belli bir süre sonra para veriyomuyuz?
  • 7n bitirdinn 7 kullanıcısına yanıt
    Vatanbilgisayar in sitesinin yorumunda adam crack yaptim bosa para vermeyin diyodu tabii sen satin alicam dersen saygi duyarim

• Hocam Nerede inceleyebilirim bu konuda hic bir tecrubem yok ilk defa oyuncu mouse u alicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismlcan -- 30 Temmuz 2014; 3:03:48 >
  • mehmet_4242 kullanıcısına yanıt
    Hocam v7 kullandiniz mi neden g300 oneriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ismlcan

Vatanbilgisayar in sitesinin yorumunda adam crack yaptim bosa para vermeyin diyodu tabii sen satin alicam dersen saygi duyarim

anlamadınız heralde.oyunlarda makro yapabilmek için satın mı almam gerekiyor yoksa ücretsiz mi?
  • quote:

Hocam Nerede inceleyebilirim bu konuda hic bir tecrubem yok ilk defa oyuncu mouse u alicam

Media markt veya vatanda inceleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7n bitirdinn

g300 oyunda makro yapmak sınırsız mı?

ücretsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

Orijinalden alıntı: 7n bitirdinn

g300 oyunda makro yapmak sınırsız mı?

ücretsiz

fareyi şimdi alıp geldim çok iyi oyunlardada deniycem.

g300 aldım.
  • 7n bitirdinn 7 kullanıcısına yanıt
    Yaklasik 5 saat icinde g103 ve bloody v7 elimde olucak ss lerle desteklerim makro sunu falan bilgileri yazarim

• quote:

Yaklasik 5 saat icinde g103 ve bloody v7 elimde olucak ss lerle desteklerim makro sunu falan bilgileri yazarim

g300 aldım dostum :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.