Şimdi Ara

Bmw Mercedes Audi tercih kıyaslama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler mercedes c180 bmw 3.20 ve audi a3 arasında kaldım bmw çok ilgimi çekiyor ama sisinde bi görüşlerinizi alıyım dedim ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.20i mi 3.20d mi? A3 ün motoru ne? Arabaların km yıl bilgileri nedir? Böyle ne yorum yapsak boş. Zaten şu durumda A3 diğerlerine göre bir alt segmentte kalıyor
  • 3.20d hepsi yeni kasa 2014

• 3.20i al.

İyi kaçıyor.
  • Yeni c ler cok guzel...

Yeni bmw lerde hisuma gidiyor...

A3 u salla bos ver...

Secenekler sıkıntıli. C serisi daha genis ve oturakli gorunuyor canli canli bi iki defa gordum arka far grubunu cok begenmesemde gece guzel duruyor :)

Bmw nin yeni f kasa kodlu araclari cok guzel... ama ben olsam ya 3.20 i ed yada 3.20d alirdim. Mercedes babama yakisir...

• ezel2035 E kullanıcısına yanıt
    320İED 1.6 170HP 250TORK luxuryline yeter
  • audiyi kafadan sil çünkü muadilleri degil....
    mercedes karın gibidir az yer paranı tutar
    bmw metresin gibidir çok para yer ama zevk verir

ben olsam bmw alırım
  • Ben olsam arkadan itiş olduğu ve daha iyi hızlandığı için daha çok zevk verdiğini düşündüğüm 320D derim.

C180'e göre daha az yakıyor ama vergisi de 320D'nim fazla.

Ben olsam hangisi daha dolu olacaksa donanım olarak onu alırım.
  • hocam alacağın aracın opsiyonsuz en yüksek donanım paketi hangisinde iyi ise onu al çünkü bu 3 markadan birine sempati duymuyorsan dediğimi yapman daha akıllıca olur.son aylarda incelediğim audi mercedes ve bmw arasından ki bmw sempazitanıyım.bence c180 2014 amg paket en iyi araç konumunda fiyatına göre sıkınıtn olmazsa dizeli daha iyi olabilir.hatchback düşünüyorsan yeni a serisi iyi ama a3 yılın otomobili seçildi zevk için ise 1.16d almalısın.
    eğer marka dışına çıkacak olursan volvo v40 d2 muhteşem olmuş en full donanımda gerçekten bmw mercedesin en azından türkiye paketlerinden daha yararlı teknolojileri mevcut en full donanım ve özel tasarımla maks 120 bin lira ücret çıkmıştı yok yok tabi bakmanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Ben olsam arkadan itiş olduğu ve daha iyi hızlandığı için daha çok zevk verdiğini düşündüğüm 320D derim.

C180'e göre daha az yakıyor ama vergisi de 320D'nim fazla.

Ben olsam hangisi daha dolu olacaksa donanım olarak onu alırım.

bende sizin gibi düşünüyorum ama 3.20d almışken full donanıma bakıyım dedim yani artık dünya düzeni heralde adamlar boş araca 160 isteyip full araca 220 bin istiyor ben bu parayı verirsem 5 yıl kendime gelemem yediğim kazıkdan dolayı o yüzden en azından bu vergi diliminde çok çok yüksek geliriniz yoksa vazgeçin.3.20 alıp renault megane donanımında kullanmak size yetiyorsa karar sizin tabikide.işin ilginç yanı ingilterede aynı durum mevcut ikinci el araçlar çok uygun ama bmw açısından onlardada full araç 18 bin sterlin fark ediyor boş pakete göre.amerikada ise durum cennetlik adamlarda 2500 altında motor satılmıyor ve mustang 3,5 22bin dolardan başlıyor grand cherokee 35 bin dolar falan orda olsak burda bir 5.20 alacağınız paraya 1 suv 1 coupe 1 sedan alıyorsunuz premium ::D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mairon -- 29 Temmuz 2014; 0:54:52 >

• Bmw 3.20d 2013 veya 14 model 100-110 arasına bulabilir miyim 2.el temiz

• 2013 bile zor bulursunuz o fiyata.

• 320d ile a3 mü kıyaslıyoruz
  • Kıyas değil ya ben düşünceleri öğrenmek istedim o arabalar için

• quote:

Orijinalden alıntı: OzgurFiliz

audiyi kafadan sil çünkü muadilleri degil....
    mercedes karın gibidir az yer paranı tutar
    bmw metresin gibidir çok para yer ama zevk verir

ben olsam bmw alırım

güldüm guzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.