Şimdi Ara

LG G2 Fastboot Mode udc start

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün twrp apk ile yüklemeye çalışırken fastboot moduna geçti ne yapsam olmuyor denemediğim sdk komutu adb komutu kalmadı cihaz hala fastboot modda ne yapabilirim kafayı yemek üzereyim ve download moda geçip saniyesinde fastboota atıyor

• Kernelden dolayi diye biliyorum yanlista olabilirim dorimanx in herhangi bi kernelini flaslayabiliyosaniz flaslamakta fayda var

Cihaziniz uluslararasi versiyonsa (d802) dorimanx d802 herhangi bi kernel flaslayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl flashlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

Kernelden dolayi diye biliyorum yanlista olabilirim dorimanx in herhangi bi kernelini flaslayabiliyosaniz flaslamakta fayda var

Cihaziniz uluslararasi versiyonsa (d802) dorimanx d802 herhangi bi kernel flaslayin

uluslararası versiyon ama hiç bir recovery yüklü değil nasıl flashlıyabilirm
  • killman kullanıcısına yanıt
    Flastoolla kdz kurarak En bastan basla bence

Forumda ararsan bulabilirsin flastoolla stock rom kurmayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unique5555 -- 28 Temmuz 2014; 20:49:27 >
  • quote:

download moda geçmiyorki
  • quote:

LG G2 Fastboot Mode udc start
    bağlantı noktasını ayarlıyamıyorum

• download moda alsam iş biticek de gözünüzü seveyim yardım
  • Telefonu kapatin ses acma tusuna basili tutarak kabloyu bilgisayara takin girmesi lazim

• hort aynı sorun var çözümü bilen var mı ?
  • Arkadaşlar benim telde fastbootta kaldi komutlari yaptim recovery haric yine fastboot aciliyor downld mod gorukuyo gidiyo bataryayi cikarip taksam olurmu acaba ? Yada bunn cozumunu iyi bilen bi arkadas yardimci olabilirmi lutfen

• HORTTTT

Arkadaşlar D800 kodlu cihaza önce towelroot apk ile root yaptım sonea twrp yüklemek için autorec D802 apk kullandım sanırım d802 nin karneli flashladığı için cihaz açılmıyor. yukardakileri kısmen uyguladım ama yapamadım zamanım kısıtlı diye şu an iş yerindeyim internet imkanım kısıtlı Akşam 22:00 dan sonra teamwiever üzerinden bana yardımcı olabilecek bir arkadaş bekliyorum. Konu çok önemli benim için yardım edebilecek arkadaşlara sesleniyorum. benimle iletişime geçebilirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.