Şimdi Ara

harçlık alan kafeye koşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seriye çıkarken 2 kere ilk kez oynayan syndra geldi neyse onları taşıdık seriye çıktım mid ap al dedim zed aldı solo ap al dedim jax var teqliyo dedi bari jungle düzgün alır dedim shaco canım istiyo dedi aman tanrım dedim neyse maç basladı jax fb verdi riven'a tp attı gene öldü, 7.dkda kuleyi verdi 15.dkdada ınhıye geldı riven o sırada bız botda eziyorduk drag falan aldırdım ancak shaco ve zedde bilmiyordu westden geçmiş gevurlar bu 3lü afk kaldı 2vs 5 oynadık leonayla sonra düştüm seriden şimdi tekrar çıktım neyse siz harçlık vermeyin veletlere
    Lig:Dia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amaç diamondım
  • tamam diamondsin kardeş

• O ona dedi o ona vurdu o ona kaçtı. Haklısın bu konuda sabah smurf kasayım dedım bir saatten sonra insan olmasından suphelendıgım nesneler geldi oyunuma
  • Lig dia oq

• O zaman yarın internet kafeye gidip hesabımı satayım 2-3 kişi ortak girerler belki

• amaç seriye çıktım

• yaw yeni moda başladı şimdi.arkadaşlar ben bayram ziyaretine gidicem deyip afk kalabiliyorlar dikkat.
  • brolar ligi yazmasam low eloda normaldir yazacaksınız bende diamondun bile kötü olduğunu göstermek amaçlı söyledim

• okudum pişmanım.
  • Daymınd 5 mi?
  • Normal oyunları düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

Seriye çıkarken 2 kere ilk kez oynayan syndra geldi neyse onları taşıdık seriye çıktım mid ap al dedim zed aldı solo ap al dedim jax var teqliyo dedi bari jungle düzgün alır dedim shaco canım istiyo dedi aman tanrım dedim neyse maç basladı jax fb verdi riven'a tp attı gene öldü, 7.dkda kuleyi verdi 15.dkdada ınhıye geldı riven o sırada bız botda eziyorduk drag falan aldırdım ancak shaco ve zedde bilmiyordu westden geçmiş gevurlar bu 3lü afk kaldı 2vs 5 oynadık leonayla sonra düştüm seriden şimdi tekrar çıktım neyse siz harçlık vermeyin veletlere

Anlamadığım tek şey şu lane swap yapmak aklınıza niye gelmedi ? Madem lig dia ?

• konu nick uyumu
  • Bi bitmediniz

• Diamond ligde riven o sürede oraya gelmiş ve onu kimse durdurmamışsa artık burda fazla söze gerek yok. Tr diamond ligi kötü falan diyoruz ama okadarda kötü değil la senin dia olduğuna şüpheliyim qnq.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Diamond ligde riven o sürede oraya gelmiş ve onu kimse durdurmamışsa artık burda fazla söze gerek yok. Tr diamond ligi kötü falan diyoruz ama okadarda kötü değil la senin dia olduğuna şüpheliyim qnq.

Ben diayım tr dia ligi bundanda beter. Karşı FP katherina alır bizim saflar stuncı almaz. Full ad takım kurarlar. Laf anlatmaya çalşıssan anlamazlar. Az bile söylemiş.
  • quote:

Seriye çıkarken 2 kere ilk kez oynayan syndra geldi neyse onları taşıdık seriye çıktım mid ap al dedim zed aldı solo ap al dedim jax var teqliyo dedi bari jungle düzgün alır dedim shaco canım istiyo dedi aman tanrım dedim neyse maç basladı jax fb verdi riven'a tp attı gene öldü, 7.dkda kuleyi verdi 15.dkdada ınhıye geldı riven o sırada bız botda eziyorduk drag falan aldırdım ancak shaco ve zedde bilmiyordu westden geçmiş gevurlar bu 3lü afk kaldı 2vs 5 oynadık leonayla sonra düştüm seriden şimdi tekrar çıktım neyse siz harçlık vermeyin veletlere

Riven inhiye gelirken jaxa yardıma gitmek hiç mi aklınıza gelmedi

• Hll qnq.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncuyuspa

quote:

Riven inhiye gelirken jaxa yardıma gitmek hiç mi aklınıza gelmedi

jungle afkydı o ara mid kuleside gidiyordu bot kulesini bari alalım diye gittik.Sonra rivenr gidince 1 vs 3 kesti zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.