Şimdi Ara

1.16i VS 160 Hp Scirocco VS RCZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1) Fiyat Performans kıyas
    2) Benzin Tüketim miktarı kıyaslaması
    3) Yıllık Vergiler kıyaslaması

Bu iki araçtan şuan scirocco daha mantıklı geliyor hem aradığım fiyat civarında hem daha güçlü hem daha şekil ama bmw x3 kullanıyorum benim pederin ondanda memnunm yani bmw mi alsam diyorum kararsız kaldım ?

SCİROCCO 2009 MODEL ÜSTÜ - BMW 1.16 2006-2010 ARASI MODEL YANİ YENİ KASALAR DEĞİLDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Squares -- 6 Ağustos 2014; 15:52:43 >

• O fiyata temiz scirocco zor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obmann

O fiyata temiz scirocco zor...

3 aşşa 5 yukarı 55 binde verebilirim yani ama hangi araç daha mantıklı yani
  • O fiyatlara o araçların temizi maalesef zor. Ama leon 1.2 tsı dsg+led ile hem sıfıra yakın hemde sorunsuz bir araca sahip olursunuz. Dsg istemiyorum derseniz 1.4 tsi fr de düsünülebilir. Golf 1.2 tsi manual da olabilir. Her iki aracında görünüsleri iyidir. Performansları yakıt tüketimleri,vergi avantajları da cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: firedrake1907

quote:

Orijinalden alıntı: obmann

O fiyata temiz scirocco zor...

3 aşşa 5 yukarı 55 binde verebilirim yani ama hangi araç daha mantıklı yani

55'e de bulamazsin hatta 60 bile ozr yani en az 70-80 bi arkadasim cok aradi o fiyatlara scirocco ama bulamadi Temizini.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

O fiyatlara o araçların temizi maalesef zor. Ama leon 1.2 tsı dsg+led ile hem sıfıra yakın hemde sorunsuz bir araca sahip olursunuz. Dsg istemiyorum derseniz 1.4 tsi fr de düsünülebilir. Golf 1.2 tsi manual da olabilir. Her iki aracında görünüsleri iyidir. Performansları yakıt tüketimleri,vergi avantajları da cabası.

leon scirocco ya göre çok çok kötü bi araba tork gücü olarak
  • Leonun tork degerine kotu diyorsaniz listenizden 1.16i yi çıkarmalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45 bin liraya temizi geçtim eli ayağı düzgün scirocco'ya ben hiç rastlamadım
  • scirocco
  • Piyasaya pek hakim değilim,F20 mi E87 den mi bahsettiğinizi anlamadım.F20 ise 116i diyorum, E87 ise ikisini de almayın.

• sirocco tabıkı.

ama o fıyatlara zor
  • arkadan itişmi, önden çekişmi

1.16i kullanmadım ama scirocco da bildiğin önden çekişli beygir basılmış araç bence

o kadar beygire arkadan itiş yap bari
  • Vergi acisindan bişey farketmez. 116i eski kasadan olacagi için (butcenize gore yorum yapiyorum) belki öyle 100 lira falan vergi avantajiniz olur model yilindan. Performans olarak e87 116i ile scirocco kiyaslamaya dahi giremez malum çok yakan ve gitmeyen bir motora sahip. Bu denli gucsuz bir arabada arkadan itis ne kadar keyif verir bilemiyorum bence kiyaslamaya degmez. Yeni f20 116i ile kiyaslarsak bu sefer tercih aractan beklentiye bagli olarak yapilmali fakat eskisiyle kiyaslamaya degmez bile.

• quote:

45 50.000 tl bütcem var

Bu iki araçtan şuan scirocco daha mantıklı geliyor hem aradığım fiyat civarında hem daha güçlü hem daha şekil ama bmw x3 kullanıyorum benim pederin ondanda memnunm yani bmw mi alsam diyorum kararsız kaldım ?

RCZ der kaçarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

quote:

45 50.000 tl bütcem var

RCZ der kaçarım

geri geldim örnekhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-takasli-rcz-174486449/detay
  • quote:

quote:

quote:

45 50.000 tl bütcem var

RCZ der kaçarım

geri geldim örnekhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-takasli-rcz-174486449/detay

rcz de iyi geldi ama peugeot sonuçta ww daha kaliteli ve güvenli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.