Şimdi Ara

Kadlec kampın yıldızı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe'de bir ara adı gönderilecekler listesinde yer alan Çek futbolcu, kamp boyunca tüm istatistik verilerinde adını 1 numaraya yazdırdı. Yaz tatilinde her gün antrenman yapan Kadlec'in bu sezonu hem kendisi hem de kulüp adına dönüm noktası olarak gördüğü ifade edildi. Kadlec'in 2. yılında daha fazla şans bulmak için tüm şartları zorladığı ve teknik heyetin takdirini kazandığı ifade edildi.

Kadlec kampın yıldızı!

• Yabancı sınırından dolayı en çok mağdur olan futbolcu belki de. Sezon boyu 18'e bile girmemesine rağmen takıma küsmedi çalışmaya devam etti. Kendisine fırsat verilince de iyi değerlendirdi. Yollanmaması gerektiğini düşünüyorum.
  • Webo kadlec meirels bu senenin +3 u ve takima girdikleri anda fayda verebilcek oyuncular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ziegler'i bu adama tercih ederdim şahsen. Onun kadar yürekten oynayan az adam geldi FB'ye, zaten Ziegler'i gönderip bunu niye aldık hala anlayabilmiş değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Ziegler'i bu adama tercih ederdim şahsen. Onun kadar yürekten oynayan az adam geldi FB'ye, zaten Ziegler'i gönderip bunu niye aldık hala anlayabilmiş değilim.

Cevabi basit bu adam solbekten ziyade sol stoper aslinda ve cek milli takimnda oynuyor her iki ozelligide var o sebepten alindi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem sol bek hem stoper oynayabılıyor kesınlıkle kalmalı
  • Bizdede Aydın Yılmaz var. Oda her sene böyle.
  • Biraz maaşını düşürse iyi yedek ama niye düşürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Ziegler'i bu adama tercih ederdim şahsen. Onun kadar yürekten oynayan az adam geldi FB'ye, zaten Ziegler'i gönderip bunu niye aldık hala anlayabilmiş değilim.

+1.Ziegler ruhuyla oynuyodu ve en kötü dönemimizde gelmişti.

Bu adamın sorunuda zaten fizikte değil kafada.müdahaleleri çok kötü.rakibi izliyor.Ziegler de izliyodu ama ofansif olarakta birşeyler yapıyordu.Kadlec sürekli hata yapıyor.Çok iyi oynadığı maçlarda bile bir sürü hata yapıyor ama göze batmıyor takımda iyi oynadığı için.

Kısaca çöp.He 1m Euro ya oynamayı kabul ediyorsa kalsın yoksa direk gödnerilmeli.Onun yerine stoper oynicak çok adam var.En kötü altyapıdan adam alırsın.
  • Adamı herkes eksilemiş ama Ziegler gerçekten fenerbahçe sevdalısıydı böyle kapı önüne koymak yakışmadı bize.Sonra ne oldu kadlec çöpü geldi.
  • Bu adamı bi türlü sevemedim hem yabancı kontenjanı hemde sağlam maaş yiyiyor..
  • Ya bu adam bizi bu sene çok yakacak kimse farkında değil... Geçen sene şampiyon olduk tamamda bu kadronun eksik olmadığı anlamına gelmez ki. Alves ve Kadlec i satıp alın iyi bir stoper. Alves hazırlık maçında bile hayvan gibi faul yapıyor.
  • Yedekte dursun iyi güzel de bu adamın aldığı maaş vereceğinden çok fazla. Alırnırken as oynar diye düşünürken Caner'in performansıyla bir anda 18 dışında buldu kendini. Bu adam 18'e anca gireceğine Savaş-Hakan ikilisi 18'e monte edilmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reto reise laf yok. Uzun zamandır böyle ara topları atılmıyordu. Umarım diego bu sorunun çözümüne yardımcı olur. Alex in asisti kes.

• quote:

Orijinalden alıntı: *InfLeXibLe*

Reto reise laf yok. Uzun zamandır böyle ara topları atılmıyordu. Umarım diego bu sorunun çözümüne yardımcı olur. Alex in asisti kes.

önceki gs maçında da çabasıyla topu alıp sowun rövaşata golündeki asisti yapmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: dementor5454

Yabancı sınırından dolayı en çok mağdur olan futbolcu belki de. Sezon boyu 18'e bile girmemesine rağmen takıma küsmedi çalışmaya devam etti. Kendisine fırsat verilince de iyi değerlendirdi. Yollanmaması gerektiğini düşünüyorum.

• koç koç gözüme girmeye başladı trabzon var bir kaleden cıkardığı toplar var gözüme girmeye başladı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.