Şimdi Ara

wirelessle baım belada yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bende hp pavilion 5176 laptop war bunla kaplosuz bir aga baglanamıyorum bazen buluyo bazen bulmuyo bulsada baglanmıyo bu nedir ya anlayamadım ben bş yardımcı olsanız

• Sinyal çok zayıfsa bu sorunu yaşarsın.
  • yok sinyal zayıf degil
    3 kademe gosteriyo bagland diyosun baglanmaya calsıyo sonra pat atıyo baglanmıyo
  • şifrelidir belki veya o ağa bağlanmak için yapman gereken ayarları yapmamışındır.
  • Kablosuz ağın gelişmiş ayarlarında bağlantı tipi diye birşey var XP'de. Orada 3 tip bağlantı şekli var. Erişim noktalı olanı seçip dene bir. Olmazsa diğer seçeneklere bak. Ayrıca belki MAC-Ip vs filtreleme de yapılmış olabilir, ondan da bağlanamıyor olabilirsin.
  • saol dediklerini denicem bakalım ama bulmasına ragmane baglamıyo sacmalık oldu iicene walla
  • Aslında saçma değil. Şöyle düşün: Mesela cep telefonun sinyal seviyesine baktığında bazen SIFIR görüyorsun, ama ekranda operatörünün logosu hala oluyor. Yani aslında öyle bir sinyal var, ama kullanılabilecek kadar güçlü olmadığı anlamına geliyor bu ;)

Kolay gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrekarayazgan

Aslında saçma değil. Şöyle düşün: Mesela cep telefonun sinyal seviyesine baktığında bazen SIFIR görüyorsun, ama ekranda operatörünün logosu hala oluyor. Yani aslında öyle bir sinyal var, ama kullanılabilecek kadar güçlü olmadığı anlamına geliyor bu ;)

Kolay gelsin..

dediğin doğru olabilir ama bu olayla alaksı yok arkadaş 3.seviye sinyal alıyormuş
  • O sinyal seviyelerine inanmamak lazım. Ben MÜKEMMEL iken bile bağlanamıyordum ;)
  • mac adresin 3 kere denemeden sonra banlanmış olabilir. bu da bir neden. benim kendi modemim beni banlamıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.