Şimdi Ara

annem ve babamla bayramlaşmadım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar bu gune dek bana para vermiyen doven soven ailemle bayramlasmadım. babamin annemin elini opmedim bayramda bile para vermiyolar okulda bile hic para vermezler icimden gelmedi bayramlasmak artik iliskimi onlardan kesicem ama yasim 16 sizce ne yapmaliyim evdeki herkezle kavgaliyim.babam evden kovdu ama gideek yerim yok lutfen yardim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gururunu yen ve anne babandan özür dile,para mı vermiyorlar 16 yaşındasın ve küçük işlerde çalışarak para kazanabilirsin.Bir de yapabilirsen-ki o yaşlarda zordur-ailene bakış açını değiştir bir hedef belirle ve onun üzerinde yoğunlaş. :)
  • bayramlar bunun için var. git ellerini öp özür dile alttan al. olmadı amcanda teyzende kalırsın

• Bu yaşta ailenden kopman imkansız rahat ol herşey para değil anne baba farklı şeyler. Dost veya başka şey deil belki büyüyünce koparsın ama baba olunca anlarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene.sonra ikisinninde yuzune bakmiycam yuzune bakilicak insanlar deiller ama isism yok.

• Daha yaşın 16'ymış. Ebeveynlerin sana bakmak zorunda! Eğer Sosyal Hizmetler'e başvurursan direk seni bir yuvaya yerleştirirler. Daha reşit değilsin ve ebeveynlerin seni korumaya ve tüm ihtiyaçlarını karşılamalıdır ve zorunludur. Reşit olsan isterse kovsa bile devlet bir şey yapamaz. Çünkü reşitsin ve çalışma yaşına gelmiş durumda oluyorsun. Öncelikle ailenle bir konuş dertleri neymiş? Eğer hala ısrarcılarsa ve seni kovuyorlarsa hiç durma derim. SHÇEK'e başvur!
  • Para kazanmadan kopman imkansız

• Zamanında çok zengindi babam. Benide kovmuştu. Yıllardır konuşmuyordum. Dün beni aradı ve oğlum çok zor durumdayım diyor. Ben bu adama ne diyeyim ki. Hayatımın en güzel günleri berbat geçti. Her zaman ağlardım.
    Eğer baban gerçekten bu yaptıklarını hakkediyorsa sen ne yapman gerektiğini az çok biliyorsundur. Eğer bu yolda yalnız yürümeye karar verirsen sakın kimseye güvenme.

• Daha köprüyü bile geçmeden dayıya ayı demişsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annen babanla bayramlas... hemen bir ise gir para biriktirmeye basla... en azindan is tecrubesi elde et...

18 yasina girince ayri eve cik ve ne diyeceksen o zaman de...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.