Şimdi Ara

neden snapdragon 1500 kavgası var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaş şimdi oradan dandik telefonu olup kendini avutmaya çalışan gibi görünmek istemiyorum ama s3 üm var oyunlarda takılma yaşamıyorum 2 yıldır kullanıyorum en fazla ısınma falan olabilir 1 günü rahat dolduruyorum internet akıcılığı diğer telefonlarda daha iyidir

yani internet akıcılığı ve ısınma dışında pek bir problemim yok kaldıki bunlarda her zaman olan şeyler değil adamlar snapdragon 1500a b kavgası ediyor neden böyle ya bir işlemcide kalın be arkadaş snapdragon 1500lü cihazın varda onun için oyunmu var ?

birde bunun her sene 2500 tl verenleri var yenisi mi çıktı hemen almalıyım diyorlar ben 2 yıldır kullanıyorum bir kere suya düştü hala çalışıyor bu cihaz :D

alırsında bari snapdragon falan deme oyun yok zaten. git bir bak parmak izi okuyucusu var mı suya dayanıklı mı bu tür farklılıkları varsa senin işine geliyorsa al gidip snapdragona bakarsan zaten benim telefonumda da aynı oyun var seninkinde de

EDİT: telefonla yarım dakika havuza girdim cebimde unutup hemen gittim tamirciye değişik bir sıvı ile temizledi 50 tl para aldı eğer bozulursa çöpe atma getir ekranı bile 300 tl ediyor dedi. telefon artık bozulursa ekranıyla para eden ne varsa satıcam yine aynı telefonu alıcam herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fresheyır -- 28 Temmuz 2014; 9:01:44 >

• Tüketim kurbanı olmamak gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • goruslerıne saygı duyarım,cıddende dogru soyluyor ve haklıda olabılırsın kendı acından...

ama ben sana durust olucam,buradan bakınca dandık telefonu olup kendını avutmaya calısıorsun gıbı durdu bana
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    okuyunca banada öyle geldi ama sadece 2 yıllık telefonla adamların her yıl yeniledikleri telefon arasında fark yok oyunsa aynı oyun internetse aynı internet
  • abartıldıgı kadar yok o konuda haklısın ,ama senın telefonla dead trıgger yada asphalt 8 i full detayda oynayıp bırde z2 yada g3 ıle denemenı onerırım ımkan varsa.
  • teknoloji çılgınlığı..dediğin gibi s3 bile kasmadan çalışırken hep bize daha iyi daha iyi diyerekten başka cihaz aldırmaya çalışıyorlar güncelleme desteği kesiyorlar neymiş bunda snapdragon 805 var 3gb ram var gereksiz özellikler bunlar..benim bilgisayarımda o kadar ram var telefona ne ara o kadar ihtiyaç duyduk da 3gb ramli telefon yapıyorlar anlamış değilim..hepsi kapitalizmin oyunları insanların beynine işliyorlar en yenisi en iyisi diye telefonlar bir statü haline geldi maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüyendisAdayı -- 28 Temmuz 2014; 9:26:18 >
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    hocam en yüksek detay anlamıyorum benim telefonumda bu oyunalr yayımlanmış bende indirip akıcı bir şekilde oynayabiliyorsam o oyunda problem yoktur kaldıki akıcı oynamadığım oyun yok diğer telefonlarda tabiki daha iyi çalışacak ama oynadığımız oyun aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.