Şimdi Ara

Boş Zamanım İçin Önerileriniz(tecrübeli abiler buyrun)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 30 tl haftalıkla amcamın dükkanında çalışıyorum.Arka tarafta nerdeyse benim için ayrılmış küçük bir oda var.İçinde bir tabure ve bir masa var.Bütün gün dükkandayım genelde günde bir iki kere küçük işler dışında boşum.Bu vaktimde kendimi geliştirecek ve eğlendirecek bir uğraş arıyorum.Dükkanda wireless var bu arada :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendine sağlam bi akustik - klasik gitar alıp internetten kolay şarkıları bulup çalmaya çalışabilirsin dostum :) Hem eğlencen uğraşın olmuş olur hem de merakın artar ilerde daha da ileri taşırsın sonraları.
    Alternatif olarak çizim yapabilirsin. Yine internette var amatör çizim teknikleri bulabilirsin.
  • mustardjar M kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam.Gitarı şuan tedarik edemeyebilirim ama çizim işini araştıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Köse İmam

Beyler 30 tl haftalıkla amcamın dükkanında çalışıyorum.Arka tarafta nerdeyse benim için ayrılmış küçük bir oda var.İçinde bir tabure ve bir masa var.Bütün gün dükkandayım genelde günde bir iki kere küçük işler dışında boşum.Bu vaktimde kendimi geliştirecek ve eğlendirecek bir uğraş arıyorum.Dükkanda wireless var bu arada :)

Dini bilgini geliştir güzel kardeşim.1-2 Satte de olsa bilmediğin şeyleri öğrenebilirsin..Sonra yine işine gücüne bakarsın. :)
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Önerin için sağol kardeşim.

• Genel kültür olması açısından Felsefeye giriş, Fiziğe giriş, Dünya tarihi, tarzı kitaplar alabilirsin, hem sana hayatında her zaman yararları olur.
    Ayrıca çok zamanım var diyorsan gitarla beraber götürmeni tavsiye ederim, birbirine zıt zevklerin harmonisi her zaman işii kolaylaştırmıştır, yani 40 dakika ders 15 dakika tenefüs tarzı... Veyahut hızlı ritimde bir şarkının birden yavaşlayarak güzel olması vs...
  • Gitarla kurssuz ugrasilmaz. Akorunu nasil yapicak. Yabanci dil ogren bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitap oku neye ilgin varsa o konuda oku.ama dinine biraz ilgin varsa dini kitaplar oku.mesela peygamber efendimizin s.a.v. hayatı gibi.onu okumak istemiyorum diyorsan mesela peygamberlerin özellikleri vardır hz yusufun iffeti hz yakupdu galiba sabırı gibi.araştırarak bu özellikleri bulabilirsin.
  • Çok sağolun araştırıyorum.

• Çizgi Roman al oku bence. Bende bu aralar acayip çizgi romana sardım. Boş vaktim çok acayipte vakit öldürüyor eğlenceli tavsiye ederim
  • unity gibi grafik motorlarını kullanmayı öğrenebilirsin. youtubeda videolar mevcut
    gün gelir iyi bir oyun yapıp tonla para kaldırırsın belki

• RedBearded kullanıcısına yanıt
    usta mantıklı ama aynı anda kendimi geliştirmek istiyorum.

• Güncel.

• Yıkamacıda işe gir
  • Usta zaten çalışıyorum.İlk mesajı oku.

• Ney çal

• pek mümkün görünmüyor hocam sağolun yine de

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: Köse İmam

Beyler 30 tl haftalıkla amcamın dükkanında çalışıyorum.Arka tarafta nerdeyse benim için ayrılmış küçük bir oda var.İçinde bir tabure ve bir masa var.Bütün gün dükkandayım genelde günde bir iki kere küçük işler dışında boşum.Bu vaktimde kendimi geliştirecek ve eğlendirecek bir uğraş arıyorum.Dükkanda wireless var bu arada :)

Dini bilgini geliştir güzel kardeşim.1-2 Satte de olsa bilmediğin şeyleri öğrenebilirsin..Sonra yine işine gücüne bakarsın. :)

• Final vermiş yabancı dizi izle binmura vakit öldürüyor ha arada kitap okumayı ihmal etme

• Kendini ya bir oyuna ya kitaplara ver yada internettende Para kazan yada siayasetle ilglenn

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.