Şimdi Ara

Spigen iPhone 6 Kılıfı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-47-Case-Ultra-Hybrid-Series,PR-562.html

Sitesinde satışta... Bence iPhone 6 şekli tutar... TR'de satışa çıktığında Apple Store kapısında olacağım bir aksilik olmazsa... O heyecanı bir de biz yaşayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 28 Temmuz 2014; 7:55:59 >

• java kullanıcısına yanıt
    Power tuşu hariç iPhone 5S'ten farkı görünmüyor ki hocam. Tabi şimdilik. Bu tür kılıf tasarımları genelde birebir doğru oluyor fakat şu hali iPhone 5'ten farksız neredeyse. Ben her şeye rağmen azıcık daha farklı bir iPhone bekliyorum.
  • Tanıtılmasına gerek kalmadı demişlerdi de inanmamıştım. Adamlar kılıf bile yapmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4,4s,5,5s hepsinde bu şekilde kiliflar cikti ve tasarimlar dogru geldi. iphone 6'nın tek suprizi arkasi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz güzel görünüyor. daha 1 sene olmadı 5s alalı ne etsek değiştirsek mi
  • Cihazın iPhone 6 ile uzaktan yakından alakası yok, fotoğraflarda kullanılan cihazlar bildiğin iPhone 5S :D Zaten arkasında Model No yazıyor :D
  • Bu 6 ise hani ekran büyümemiş ikonların dizilimi de aynı ?
  • Arkası degisecektir.Sızdırılan iki şey;

Kilit tuşu yana alınmış ve bunun ile ekranın 4.2 inçi geçecek

• Kilit tuşu yana alınmış bi işe yaramaz samsung gibi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Kilit tuşu yana alınmış bi işe yaramaz samsung gibi olmuş

Tam aksine, ekran büyüyeceğinden telefonun üst kısmına ulaşmak daha güç olacaktır. Bu sebeple, Sleep/Wake butonunun yan tarafa alınması doğru bir karar bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.