Şimdi Ara

iphone 5s e imei atılır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
25.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar iphone 5s e imei atılırmı kendim atmıycam ama tel alırken dikkat etmek gerek

sizide rahatsiz ediyorum kusura bakmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu imei mimei işlerinden hiç anlamam. Lakin iPhone cihazlara imei atmanın oldukça zor ve meşakkatli bir işlem olduğunu okumuştum bir yerlerde. Bu gevey mevey gibi işlerden anladıklarına göre belki imei işlerinden de anlarlar diye çağıralım: @Apple-Apple @gokceonur @RASP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 28 Temmuz 2014; 2:24:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır, imei atma olayları olmuyor .

• En son ımeı 2g de vardı 5s te mumkun degıl dıye bılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

En son ımeı 2g de vardı 5s te mumkun degıl dıye bılıyorum

Evet, yalnızca ilk nesil iPhone'da var.
  • imeiniz calinip baska cihaza yazilabilir her cihaz gibi ancak, imei atmak mumkun değil iphone 2g den itibaren

• iphone lara imei atılmaz

• İphone cihazlara imei çakılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

imeiniz calinip baska cihaza yazilabilir her cihaz gibi ancak, imei atmak mumkun değil iphone 2g den itibaren

Mesela eski bir telefonun imeisi benim telefona yazilabilirmi bunu alirken kandirilmamak icin söylüyorum

• Mumkun degil hocam

• Apple saçma sapan iş yapmış
    1000 tl ye iphone 4s aldım diyelim
    Adamın biri telefonumun imei'sini çalarsa,benim telefonum ve 1000 tlm çöp oluyor,hiçbir şekilde çözümü yok
    Madem öyle,imei'si de çalınmasın arkadaş,öyle bir sistem yap ki,benim imei çalınmasın,başka cihaza kopyalanmasın arkadaş
    Ha yapamıyorsan,imei nom çalınırsa,ben de çare bulayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mumkun degil hocam

Oh be icimi rahatlattiniz hocam s4 aldigimda kopya imeili çıktı telefon hala 4.4 kitkat almadi 4.2.2 de hala

• Dogrudur hocam, kazasiz belasiz kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleCeo

Evet arkadaşlar iphone 5s e imei atılırmı kendim atmıycam ama tel alırken dikkat etmek gerek

çalıntı tel almiycaksan neden atıyon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

quote:

Evet arkadaşlar iphone 5s e imei atılırmı kendim atmıycam ama tel alırken dikkat etmek gerek

çalıntı tel almiycaksan neden atıyon ?

Adamın belli ki almaya niyeti var ve böyle bir şey başıma gelebilir mi diye soruyor doğal olarak.

• quote:

quote:

Mumkun degil hocam

Oh be icimi rahatlattiniz hocam s4 aldigimda kopya imeili çıktı telefon hala 4.4 kitkat almadi 4.2.2 de hala

Sırf merakımdan soruyorum: Daha stabil custom romlar yüklemek varken neden kendi güncellemesini bekleyip 4.2.2'de takılıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: iPhone 5C

quote:

quote:

Mumkun degil hocam

Sırf merakımdan soruyorum: Daha stabil custom romlar yüklemek varken neden kendi güncellemesini bekleyip 4.2.2'de takılıyorsunuz?

Bana rom atinca imei dusebilir dediler bu benim ilk android telefonum telefondan tsblette hep apple kullandim bu zamana kadar s4 u aldigima pisman oldum uygulamalarda bile kasiyor arada

• iPhone 5C kullanıcısına yanıt
    böyle bir riske değmez bence ,malum 2. el ile sıfır arasında cüzzi bir fiyat farkı var!
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Tabi kide Çöp Olmuyor Faturasını BTK Ya İletirseniz Telefonunuz Sadece Sizin Hattınızla Kullanıma Açılıyor

Tahminime Göre ;Yine Faturasıyla Apple'a Giderseniz Değişim Alabilirsiniz Diye Tahmin Ediyorum Adamlar Değiştirmek İçin Can Atıyorlar
  • Imei yedeğini alabiliyorsunuz rom yüklemeden önce. En kötü şebeke gidiyor onu da "Arıza Patch" ile çözebiliyorsunuz. Zaman harcadım bu işlerle baya.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.