Şimdi Ara

Eskişehir'de Apart ve Yurt Tavsiyesi (Erkek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk sene hazırlık olacağı için İki Eylül Kampüsüne çok uzak olmayacak, ancak merkeze ve cafelere de yakın olan bir yurt/apart tavsiyesi olursa memnun olurum. O kadar seçenek var ki hangisini seçeceğim konusunda kararsız kaldım. Yemekli olan bir yer olursa da çok iyi olur ayrıca. Fiyat açısından rahat ettirecekse fazla uçuk olmadığı sürece sorun olmaz benim için. Ve apart ile yurt arasındaki fark tam olarak nedir biri açıklayabilir mi ? Bana pek farkları yokmuş gibi geldi, apartta daha rahat edeceğimi söyleyenler oldu ama anladığım kadarıyla onda da gece 12'den sonra çıkamıyormuşsun, herhangi bir arkadaşını davet edemiyormuşsun falan.

• -Heisenberg kullanıcısına yanıt
    hazırlık zorunlu mu senin?
  • batuan B kullanıcısına yanıt
    evet zorunlu
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazi apartlarda odada banyo ve mutfak bulunuyor

• Bana da odada wc, banyo bulunan bi yurt lazım arkadaşlar, Osmangazi Üniversitesine yakın olursa iyi olur, tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • ozgunn26 kullanıcısına yanıt
    Bazi yurtlarda da oldugunu gordum ya. Eskisehir'den misin ? Banyosu ve mutfagi kisiye ozel olan, yemek de cikaran yerler var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Heisenberg -- 28 Temmuz 2014; 16:23:51 >
  • Up

Anadolu uni.havacilik e.e 'yi kazandim bu sene.eskisehirliyim ama muglada oturuyorum.bazi yurt ve apartlar yemek veriyor ama genelde ogrenciler universitede yiyor yemeklerini daha ucuz oldugu icin

• quote:

Orijinalden alıntı: -Heisenberg

İlk sene hazırlık olacağı için İki Eylül Kampüsüne çok uzak olmayacak, ancak merkeze ve cafelere de yakın olan bir yurt/apart tavsiyesi olursa memnun olurum. O kadar seçenek var ki hangisini seçeceğim konusunda kararsız kaldım. Yemekli olan bir yer olursa da çok iyi olur ayrıca. Fiyat açısından rahat ettirecekse fazla uçuk olmadığı sürece sorun olmaz benim için. Ve apart ile yurt arasındaki fark tam olarak nedir biri açıklayabilir mi ? Bana pek farkları yokmuş gibi geldi, apartta daha rahat edeceğimi söyleyenler oldu ama anladığım kadarıyla onda da gece 12'den sonra çıkamıyormuşsun, herhangi bir arkadaşını davet edemiyormuşsun falan.

Dostum merhaba tebrik ederim ben de bir eskisehirli olarak apartta kalmani oneririm sana. Esparkin yaninda yani Eski Bağlar deniyor oralarda baya bi apart var universiteye de yakin carsiya da inisin 10dk surer yuruyerek o acidan orayi dusunmeni oneririm

• Neither kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkür ederim dostum, bu ara 3 arkadaş gideceğimiz için ev de bakmaya başladık ama konum olarak başka nereyi önerirsin ? Haftasonu gidip bakmayı düşünüyoruz ama hiçbir şeyi netleştiremedik daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Heisenberg -- 1 Ağustos 2014; 1:02:54 >
  • Ayrıca saat sınırlaması olmayan yerler tercih sebebi olur. Bilgilerde bu konu hakkında bir şey yazmıyorlar, teker teker sormak gerek. Bilen, duyan var mı acaba arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Heisenberg -- 31 Temmuz 2014; 22:47:59 >
  • Up

Hamamyolu carsının merkezıdır orası olabilir ama unıversıteye yakın tutun bence cok avantajlı şehre de yakın çünkü
  • Banada lazım ya tsk yurduna başvurdum ama çıkması zor gibi illa torpil olması lazımmış.Yurtlarda iyi değil diyolar birde ben en fazla 2-3 kişiyle kalabilirim tek başımada iyi olur.İkinci sene eve çıkmayı düşünen var mı peki ?
  • Seneye ev arkadasi arayan varsa ogüye yakın (buyukdere mah.) pm pls

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendimi Bilmem

Seneye ev arkadasi arayan varsa ogüye yakın (buyukdere mah.) pm pls

ch1 depo arkasi gel hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.