Şimdi Ara

ALCATEL ONE TOUCH IDOL X+ VS GENERAL MOBİLE DİSCOVERY 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android OS, v4.2.1 (Jelly Bean) - Corning Gorilla Glass 2

General Mobile Discovery 2
    Android OS, v4.4.2 (KitKat) - Corning Gorilla Glass 3

Yukarıdakiler hariç diğer özellikleri aynı sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByHpTeaM -- 28 Temmuz 2014; 1:00:31 >

• aslında ıkısınede para verılmez ama butce bu ve muhakkak ıkısınden bırı dersen alcatel,en azından yıllardır suregelen bır telefon tecrubelerı var
  • Android ile ilk tanıştığım Telefon LG E612 oldu çok beğenmiştim bataryasından stabilliğine kadar tatmin ediciydi benim için Sonraki modelim LG p880 oldu Bu modelin performansı çok hızlı batarya tüketimi çok çabuk bitiyordu yanlızca kamerasına hayran kalmıştım ama şarj yüzünden sattım, bunun ardından LG Optimus G E975 modelini aldım kamerasına hiç alışamadım performans ötesi bir cihazdı bataryası p880 e rağmen iyiydi bunuda hediye ettim General Mobile Discovery ile tanıştım hafif ve f/p olarakta hakkını veriyordu 4 ay kullandım sonra değiştirdim GM Elite aldım çok memnun kaldım kamerasından performansından bunuda sattım hafifti ama 5,5 ekran kaba geliyordu bana şimdi nokia lumia kullanıyorum GMD 2 çıksın almayı düşünüyorum. Ayrıca arkadaşım General mobile Disc.Quadro 4 aldı 3000 mah batarya hakkını veriyor performansıda gmd gibi 4,5 ekran olması ele avuca sığmasıda çok güzel kullanım hissiyatı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByHpTeaM -- 28 Temmuz 2014; 14:31:18 >

• stevejones kullanıcısına yanıt
    kardeş afedersin ama sen parayı çok kolay elde ediyorsun gibi , 888tl ye o özellikte kaç telefon var ? ta ki alcatel 2 katı fiyatta ve sen alcatel alınır diyorsun , o fiyata Z1c Z1 alınır azıcık mantıklı düşün de bırak şu GM ye olan antipatikliğini
  • Alcatel almanı önermiyorum, 1080p 5 inç ekran ve mediatek 6589 ve 2000 mAH pil büyük uyumsuzluk var pil eminim yetersiz kalır ve oyunlardada performans alamazsın.
    GM nin telefonu yine fiyatına gayet uygun, alırsan tabiki köklü firmalar gibi bir servis desteği yok ama yeterli derecede. bence alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanta_kuzen

kardeş afedersin ama sen parayı çok kolay elde ediyorsun gibi , 888tl ye o özellikte kaç telefon var ? ta ki alcatel 2 katı fiyatta ve sen alcatel alınır diyorsun , o fiyata Z1c Z1 alınır azıcık mantıklı düşün de bırak şu GM ye olan antipatikliğini

sız 888 tl yı ucuz goruyorsunuz zengınsınız herhalde,bosa gıdınce bır 600-700 daha verıp ıdarelık acıl telefon alınca oncesındekı dıscovery ıle 1500 odemıs olursunuz,ucuz kalıtesız malı uzun omurlu gorup te ıkı kez masraf edılmez bu acıdan bakıorum sadece,yoksa gmd yıne bıldıgımız dandık malzemelı bebat servıslı cıhazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

sız 888 tl yı ucuz goruyorsunuz zengınsınız herhalde,bosa gıdınce bır 600-700 daha verıp ıdarelık acıl telefon alınca oncesındekı dıscovery ıle 1500 odemıs olursunuz,ucuz kalıtesız malı uzun omurlu gorup te ıkı kez masraf edılmez bu acıdan bakıorum sadece,yoksa gmd yıne bıldıgımız dandık malzemelı bebat servıslı cıhazlar.

ben Lg kullandım kalitesini inkar etmem, peki siz gmd ürününden kullandığınız oldumu? yoksa çevrenizdeki kullananlarımı baz alıyorsunuz? şayet öyleyse ben geçen sene gmd aldığımda 2 kişi de benden referans alaraktan bu cihazdan aldılar biri kavrayıp kullanabildi diğeri kullanamadı kavrayamadı androidi, yani sizin kullanımınızı aynı tutabilirmisiniz bir başkasıyla?

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Hiç gmd kullandınız mı? 600 tlye alınan telefon adamı 1 senedir idare ediyor, dahada edecek gibi... heralde bir sorun olmalı? bir servise sorduralım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByHpTeaM

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

ben Lg kullandım kalitesini inkar etmem, peki siz gmd ürününden kullandığınız oldumu? yoksa çevrenizdeki kullananlarımı baz alıyorsunuz? şayet öyleyse ben geçen sene gmd aldığımda 2 kişi de benden referans alaraktan bu cihazdan aldılar biri kavrayıp kullanabildi diğeri kullanamadı kavrayamadı androidi, yani sizin kullanımınızı aynı tutabilirmisiniz bir başkasıyla?

2gun boynca gmd kullandım halada her dakka elimde sayilabilir ayrica cevremde var,birini = mesaji ile kapattım akli gitti,digeride olu pikselden servise verecek bayramdan sonra,kullanim tabi kisiye gore degisir bende misal lumia menulerini sevemedim,amakalite sanmiyorum degissin,azlada yeterli bulan olur bulmayanda olur standarti bakisi nasilsa ona gore diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana_

Hiç gmd kullandınız mı? 600 tlye alınan telefon adamı 1 senedir idare ediyor, dahada edecek gibi... heralde bir sorun olmalı? bir servise sorduralım mı?

5 10 yada 20 kere yazdim senin icinde yazayim 21 olsun gmd bozuk telefon yada her gmd er gec bozulaxak yada cogu bozuk cikiyir diye dusunmedim.z2 de g3 te bozukacaktir bu kaçınılmaz sadece iddiam oki bu oranlar misal htc sony samsung lg de %3ise gmd de %10dur benim fikrim bu,zaten bozukduktan sonraki servis safhalrina hic girmek istemiyorum tiksindim cunku.

• Al birini vur ötekine
  • 888 tlye gmd 2 alacağına elite lite modelini almak daha mantıklı tabi bunlar arasından birine karar verdiysen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gmd 2 nin orginal üreticisi kim?net bir bilgi var mı? idol x+ ya benziyor ama ön kamera 2 mp x+ da. gmd 2 ise 5 mp olduğunu söylüyor.

gmd 2 nin tam boyutları nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

888 tlye gmd 2 alacağına elite lite modelini almak daha mantıklı tabi bunlar arasından birine karar verdiysen.

Ben elite kullandım ön kamerası selfie adına şahane çözünürlüğe sahip, arka kamerasıda mükemmel 5,5 ekran ve ara sıra farka varılı performans düşüklüğü yaşadım o yüzden gmd 2 tercihim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zwangzung

Al birini vur ötekine

+1

• general mobile neredeyse batacakken bu taktik ile iyi kurtardı discovery ve discovery elite için ile gionee ve blu ile discovery 2 içinse alcatel ile anlaşarak yurtdışında bulunan uygun fiyata iyi özellikli telefonları Türkiye'ye getirerek çığır açtı .. hep merak ediyorum zaten bu markalar Türkiye'ye niye gelmiyor gelen çin malları aşırı dandik bu özellikteki telefonlar büyük markaları baya sarstı ve general mobile gerçekten iyi bir iş başardı ..

biz burun kıvırıyoruz ama bir apple, samsung, lg, sony, htc amiral gemisi sahibi olamayanlar/olamayacaklar için iyi alternatif bunlar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xander -- 29 Temmuz 2014; 23:43:19 >
  • Telefonlar ayni sadece gmd2de ggw yerine gg3 ve 2 mp kamera yerine 5 mp kamera geldi fiyati ucuz tercihin ondan yana olmali

• quote:

Orijinalden alıntı: xander

general mobile neredeyse batacakken bu taktik ile iyi kurtardı discovery ve discovery elite için ile gionee ve blu ile discovery 2 içinse alcatel ile anlaşarak yurtdışında bulunan uygun fiyata iyi özellikli telefonları Türkiye'ye getirerek çığır açtı .. hep merak ediyorum zaten bu markalar Türkiye'ye niye gelmiyor gelen çin malları aşırı dandik bu özellikteki telefonlar büyük markaları baya sarstı ve general mobile gerçekten iyi bir iş başardı ..

biz burun kıvırıyoruz ama bir apple, samsung, lg, sony, htc amiral gemisi sahibi olamayanlar/olamayacaklar için iyi alternatif bunlar ..

peki o dediğinize katılıyorum, insanlar napsın amiral gemisi diyoruz 2000-3000 arası fiyat aralığında arada kalıyoruz ülkemizde neden bu kadar pahallı telefonlar, yada ülkemiz neden avrupayı büyük pazar olarak görmekten vazgeçmiyor? Gm ailesi avrupadan yaptırarak ülkemize getirip her insanın alacağı şekilde başarılı oluyorsa gerçekleri görüp ''yaşadığımız gibi inanmayı bırakıp'' hakkını vermemiz gerekir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByHpTeaM -- 30 Temmuz 2014; 0:25:19 >

• insanları replika belasından kurtardı gm helal olsun ama fiyatı 1.500 lerde olsaydı kimsenin ön yargısı olmazdı gmd 2'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByHpTeaM -- 30 Temmuz 2014; 0:02:10 >
  • AnTuTu testinde başarılı bir puan alması Discovery 2′nin gerçekten güçlü bir telefon olduğunu gösteriyor. HTC One (M8), LG G3 gibi 2000 TL üstü fiyata sahip Android telefonlar bu testten 36 bin seviyesinde sonuçlar elde ediyor. Anlayacağınız, aradaki fark çok az.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.