Şimdi Ara

%%% Eski sürüm Facebook (3 snde açılıyor, çok hızlı)%%% (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
7
Favori
4.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen gun yanlislikla guncelledim, 6.5.1den sonra resmen zulum geldi. Hemen 6.5.1'i geri yukledim.
    Fakat tek sorun, fotograf albumlerine geldigimde uygulamadan atiyor. Bu kadar kusur kadi kizinda da olur demisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim sana dostum
    Az önce yaptım ve gözle görülür hız değişimi oldu
  • Rica ederim güle güle kullanın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir deneyeyim bakayım, çok merak ettim ne denli bir değişim olacak güzel bir sonuç alırsam eğer, kız arkadaşımın telefonuna da yapacağım
  • NedenAllahım kullanıcısına yanıt
    Yalnız US store da kullanılabilir diyor. US store mı geçiş yapmam lazım illa ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Yalnız US store da kullanılabilir diyor. US store mı geçiş yapmam lazım illa ki

U.S Store'a gecis yapin, uygulamayi calistirdiktan sonra tekrar Turkiye'ye gecis yapin. Kullanmaya devam edebilirsiniz.

• andreapirlo21 kullanıcısına yanıt
    Evet evet yaptım hocam. Yalnız iOS 8 de olmuyor :)) iPad'de denedim uygulama yüklenmedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Evet evet yaptım hocam. Yalnız iOS 8 de olmuyor :)) iPad'de denedim uygulama yüklenmedi :)

Hocam ios 8 beta sürümünde olduğu için belki de itools yapamıyordur. Eğer itunes kullanmayı biliyorsanız itunes ile dener misiniz uygulamayı yüklemesi lazım çünkü

Edit: iPad belki son sürüm ipad ise olmuyordur onu bilemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NedenAllahım -- 3 Eylül 2014; 17:12:02 >
  • Paylasım icin tesekkürler. Gercekten yeni sürüme göre hızlı. Sohbet bölümü de sorunsuz calısıyor.

• ciddi bir hız farkı var
  • iphone 4 ios 5 icinde var mi ipa?

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

iphone 4 ios 5 icinde var mi ipa?

Hocam bu ipayı kurabilirsin sen de

• Belki lazım olan vardır. Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Arkadaşlar Facebook eski sürümü paylaşıyorum; IOS 7.1.1 sürümlü iPhone 4s'imde uygulama 3-4 saniyede açılıyor ve resim yükleme hızı falan çok hızlı güncel sürüme göre. (Güncel sürümü telefonum 11-14 saniye arası açıyordu)

"Facebook.ipa" ESKİ SÜRÜMÜ İNDİRMEK İÇİN

(İpa dosyası paylaşımı yasak da olsa nasıl olsa free uygulama olduğu için yönetimin sorun çıkarmayacağını ümit ediyorum)

Alternatif linkler eklenmeye devam edecektir.

İndirdiğiniz uygulamayı iTunes veya iTools ile iCihazınıza yükleyebilirsiniz. (Daha önce iTunes kullanmadıysanız iTools kullanın)

/>

iTOOLS'U İNDİREBİLECEĞİNİZ SİTELER

UYGULAMAYI TELEFONA YÜKLME

• iTools indirin.
    • Facebook uygulamasını da indirin(paylaştığım linkte)
    • iTools'u açın
    • Telefonu bilgisayara bağlayın.
    • iTools telefonu görmezse telefonun şifresini girin.
    • Sol tarafta iPhone'unuzun ismi ve onun altında Applications (Uygulamalar) yazan yere gelin.
    • İndirdiğiniz facebook uygulamasını sürükleyip bırakın.

Yükledikten sonra uygulamayı açtığınızda sizden mail ve şifre isteyecek, herhangi birisinin şifreyi değiştirebileceğini düşündüğüm için mail ve şifreyi burdan değil de pm aracılığıyla vereceğim.

PM isteyenler konuya mesaj veya bana pm atabilirler.

Edit: Maili ve şifreyi burdan veriyim direk değiştirmezler umarım şifreyi falan.

Mail: Faccedh@gmail.com
    Şifre: Facedh369

Yapanlar lütfen konuya mesaj atsın konu yukarıda kalmış olur :) iyi forumlar :)

Son güncelleme ile bayağı yavaşladı şimdi deniyeceğim hocam. Miye bu kadar ağır app yazıyorlar ki

• Want to kullanıcısına yanıt
    Hiç anlamam ki, tumblr twitter da kullanıyorum onlar harika yazılmış uygulamalar.. Ama facebook nedense öyle değil. Deneyin hocam yorumunuzu bekliyorum :)
  • Teşekkürler hemn deniyorum

• quote:

Hiç anlamam ki, tumblr twitter da kullanıyorum onlar harika yazılmış uygulamalar.. Ama facebook nedense öyle değil. Deneyin hocam yorumunuzu bekliyorum :)

ios 8 atıyor hocam. Facebook'un insafına kaldık Başka uygulamalarda sıkıntı yok bir facebook
    Cihaz iphone 5. Multitask ekranında facebook olduğunda multitask ekranı bile kasıyor
    İos 8 olduğunuda düşünmüyor değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Want to -- 12 Eylül 2014; 22:51:44 >

• iOS 8.1 gibi bir sürüm çıktığında o kasmaların en aza indirileceğini düşünüyorum ancak iPhone 5'i de yavaş yavaş yavaşlatmak istiyor apple her sene bir cihazına yaptığı gibi.

Bence hazır geri dönüş varken 8'e alışmadan 7.1.2'ye geri dönün hocam
  • quote:

iOS 8.1 gibi bir sürüm çıktığında o kasmaların en aza indirileceğini düşünüyorum ancak iPhone 5'i de yavaş yavaş yavaşlatmak istiyor apple her sene bir cihazına yaptığı gibi.

Bence hazır geri dönüş varken 8'e alışmadan 7.1.2'ye geri dönün hocam

Hocam ios 8 güzel ya kasma falan yok denilebilir. Facebook'u silip yeniden kurdum 4 sn'de açılıyor artık kasmada yok. Swift update ile kurduğumdan oldu hep ios 8.1 çıksın cihazı restore edeceğim. Sıfır kurulum her zaman iyidir.

• Uygulamanin versiyon numarasi kac acaba ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.