Şimdi Ara

telefon anketime katılır mısınız lütfen çok kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hangisini seçmeliyim ve neden? ankette yazdığım şartlara göre cevaplarsanız sevinirim. bu anketi 1 aydır farklı sitelerde yapıyorum.

ilk önceliğim batarya. bu konuda g2 diğerlerine fark atıyor. xperia'nın dayanıklılığı da cezbetmiyor değil. nexus'un sürekli güncellenecek olması süper bir özellik.

limitim 1500 tl, kafam inanılmaz karışık. ne almalıyım, neden?

• yok mu yardım edecek.
  • Hiç bir akıllı telefonu 3-4 sene kullanamazsın onu söyleyeyim. Yazılım desteği vs kesilir. En uzun yazılım desteğini Apple veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al haziri var benim anket konumdan

http://anket.uludagsozluk.com/s/6897/i/

• stevejones kullanıcısına yanıt
    hocam ben g2'yi bir nebze kendi rakipleri ile karşılaştırdım. sen baya en iyi olarakl karşılaştırmışsın ki çok ciddi rakipler arasından sıyrılmış. anketi sadece bu forumda mu yaptınız? ağırlıklı olarak g2 kullanıcıları değildir umarım gerçi oyların fazla olması bu ihtimali düşürüyor ama bu telefon cidden bu kadar iyiyse hemen alırım. aklımda soru işaretleri kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy123

hocam ben g2'yi bir nebze kendi rakipleri ile karşılaştırdım. sen baya en iyi olarakl karşılaştırmışsın ki çok ciddi rakipler arasından sıyrılmış. anketi sadece bu forumda mu yaptınız? ağırlıklı olarak g2 kullanıcıları değildir umarım gerçi oyların fazla olması bu ihtimali düşürüyor ama bu telefon cidden bu kadar iyiyse hemen alırım. aklımda soru işaretleri kalmaz.

Yaklasik 4 aylik anket ayrica olmasa bile adayi yinede herkesin.fikri olmasi acisindan inanirmisin moto g ve philips konulara bile link verdim her markadan kullanici oylasin diye,bu forum.harici sadece inci sozlukte oylamaya katildi.

• teşekkür ederim öyleyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellboy123 -- 28 Temmuz 2014; 0:50:29 >
  • bu bütçeye göre xperia z1 modelinden daha iyi cihaz yoktur..Emin ol..bizdeuygun.com sitesinde şu an 1.379 tl...Telefon ile ilgili incelemeyi youtube teknoseyir kanalında bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 28 Temmuz 2014; 1:21:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.