Şimdi Ara

Bağımsız 2.0 - Bölüm 18

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağımsız yapımcıların sıradışı yapımları duyurulmaya devam ederken, en dikkat çekici yapımları sizler için derledik!

• Heyt be! Adamlar bölümü yetiştirebilmek için gece 2'de ofiste çekim yapıyorlardı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Severek takip ediyorum talhanin oyunu daha çok ilgimi çektiğinden oyum talhaya :)

• İlk sıradaki dedektiflik oyun muhteşem görünüyor.Kickstarter'da amaçlarına ulaşıp Steam'e girmeyi başarırlarsa mutlaka alacağım bir oyun olacak.

• Adamsınız.

İşin gerçeği bağımsız oyunlardan ne kadar haz etmesem de sırf muhabbetinizi ve oyunlar konusunda ki tecrübelerinizi gözlemlemek adına programınızı zevk ile izliyorum.

Oyun sektörüne yönelik Türk basını kalitesini, bu derecelere yükselttiğiniz için teşekkürlerimi borç biliyorum.

Bu arada Talha hocamın gözüne ufak tefek olumsuz yorumlar takılmış olsa gerek... Oyunlar hakkındaki düşünceleri değilde sevilmek konusundaki görüşleri bayağı bir yanılıyor :) Bence o da biliyor sevildiğini :)

Her birinize duyduğumuz sevgi, saygı kıyaslanamaz ancak bu siteyi takip ettiğimden beri oyun kültürüme ne katmış diye sorguladığımda Talha hocamın gerek oynadığı oyunların çeşitliliği-farklılığı(nintendooo) gerekse daima sıradanın dışına çıkan tecrübe ve görüşleri benim nezdim de ağır basıyor.

Sevgilerimle, saygılarımla. Cümleten bütün BSC ahalisinin bayramı kutlu ve mutlu olsun...

• anket yok.hani nerde?

• Sizinde bayramınız kutlu olsun abi
    [sizer=red]Bağımsız 2.0 - Bölüm 18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinyasKara -- 28 Temmuz 2014; 2:03:40 >
  • Gear Up yerine Robocraft olsaydı puan verirdim. Çünkü o oyun daha kapsamlı gibi geldi bana.Talha'nın oyunu stealth olduğu için ona veriyorum.
  • merak etme talha abi ben seni seviyorum :D
  • bide oyun muhabbeti gelse bundan sonra mükemmel olur
  • Talha bey olurmu öyle şey sizin yaptığınız eleştiriler ayrı bir zevk katıyor

• İlk terçihim TALHA'ya oluçaktı ama oyun içinde çok fazla yagmur gördüm:) Şaka bi yana GÖKHAN beyin oyunu daha al benisi fazla....

• guzel guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökhan'ın oyununa da bakılırsa Talha'nın oyunu çok önde bir oyun.
    Ayrıca 18.bölüm bence sezonun en iyi oyunu bence çünkü bütün oyunları not ettim.

• I Will Escape grafik anlamadın pek beğenmedim.

Gear Up güzel görünse de f2p olması o örümcek ayaklarını geyik boynuzlarını parayla alacağımız anlamına geliyor.O yüzden talha aynacının 5 ay önce oynadığı haliyle oynayacağımız anlamına geliyor

• Talha'nın oyunu çok altyapısız bir yapım olmuş. İki boyutlu görevliden kaçma oyunlarının ete kemiğe bürünmüş hali resmen.

• ramazan bayramınız kutlu olsun birbirinden güzel oyunlar vardı emeğinize sağlık.İki oyun arasında gittim geldim I Will Escape gökhana Gear Up da talhaya yakışırdı rengarenk çünkü.Oy tercihimi Gear Up'tan yana kullandım.

• 18. bölüm oldukça güzeldi, inside my radio oyunu acayip beğendim. Kalitesi düşmesi gerekirken artarak devam ediyor programın, oyunlar azalsa da siz bölüm yayınlamaktan çekinmeyin :)

• bence yemek ısmarlarkenki fotolarınızıda paylaşın yada çok daha iyisi vidyo yapın kısa bi tane veya kaybeden yemek yapsın direk :D

• Vallaha oldum olası gizem-korku oyunlarını sevmişimdir.Talha abinin oyunu gerçekten bu 2 türede sahip görünüyor.Gene oyum Talha abiye alışkanlık yaptı artık :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.