Şimdi Ara

256 Sınırsız Adsl ücretleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum. Malum 2 ay evvel adsl tarifelerinde değişiklik yapıldı. Hız arttırıldı (Kotalar çabuk bitsinde daha çok para kazansınlar diye) ve sınırsızlara da %18 indirim uygulanmıştı. Şu anda ben telekomun sayfasına bakınca http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=407 256 sınırsızın ücretini 35 ytl olarak görüyorum, ama hâla bana 52 ytl (sabit ip ile beraber) fatura geliyor. Bölge telekomu aradığımda bana 256 sınırsızlara bu indirimin uygulanmadığını söylediler. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa buraya yazabilir mi? Genelde telekomdakilerin hiç bir şeyden haberi olmadığı için onlara sormak pek bir anlam ifade etmiyor.

• Kardeş seni galiba fiyattan başka bişe ilgilendirmiyo sadece rakamları mı okuyon?Bak aynı sayfada ne yazıyo

Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evri2 -- 26 Eylül 2006; 10:07:21 >
  • 256'lara indirim yapılmadı ama onlar için bir kampanya düzenlendi 1024 6GB kotalıya gectikleri zaman 6 ay boyunca kota aşım ücreti alınmayacak,yani sınırsız kullanacaklar üstte "256 sınırsızdan 1024 sınırlıya" konusuna bakabilirsin,ordaki fiyata vergiyi eklesen 49 olmaz ,onlar toplu adsl alımları için gecerli olan fiyat,asıl ücretler burdahttp://ttnet.net.tr/adslucret.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: evri2

Kardeş seni galiba fiyattan başka bişe ilgilendirmiyo sadece rakamları mı okuyon?Bak aynı sayfada ne yazıyo

Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.

dstm kafan pek çalışmıyor. %15 ekle bakalım ne yapıyor o rakam... sana cevap yazmaya bile değmez ya neyse...

everst dstm sana teşekkür ederim verdiğin bilgiler için... bu sayfayı bilmiyordum, iyi oldu...
  • O dediğin site son kullanıcı olan bizlere artık dsl satmıyor. Toptan fiyatlar onlar. Bizi ilgilendirmiyor onlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.