Şimdi Ara

Sergen atti sampiyonluk geldi.(hüzünlenelim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bu kadroyla eminim 2-3 kere daha üst üste şampiyon olurduk ama işte dış güçler...

• Yusuf-Tello-Bobo-Ernst
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Yusuf-Tello-Bobo-Ernst

ricardinho - kleberson - bobo - delgado - ernst

güzel beşliydi
  • ahmet dursun, sergen aldı. sergen bülent yan yana. sergen, yanında tümer var. tümer'e doğru, açıyı kaybetti. tümer topu aldı. sergen ve gool gool gool. sergen attı. sergen attı şampiyonluk geldi. sergen attı şampiyonluk geldi. sergenle beşiktaş şampiyonluğa koşuyor. karakartal şampiyonluğa koşuyor. sergenle şampiyonluğa koşuyor. beşiktaş şampiyon!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bobooooo çok babasın bobo harikasın bobo bobooolo

• pelitten kek yedigimiz mac mıydı arkadaşlar o mac
  • bi daha zor goruruz, oyle kadroyu, sergen gibi bi oyuncuyu, acikcasi sampiyonlugu bile.
  • O maci cok net hatirliyorum. Hatta mondragon mac sonunda hungur hungur aglamisti.

Kardesimle beraber maci izliyorduk. Kardesim gsliydi. Ben kasila kasila (onlarda o zamanlqr revivo vardi. Her an gol atacak diye korkuyordum. Hatta sutu bile direkten donmustu.) kardesimse bayaa rahatti. Mac esnasinda, "siz mi kupa alcaniz bre susaklar, siz anca ruyanizda sampiyon olursunuz" diye bir seyler sacmalamisti. Ben korkudan birsey dememistim.

Ama o golden sonra kardesim, futbolculara ana avrat gudiyordu. Ustelik 9 yasinda ustune de bela okuyordu. O macta golden sonra sukur ve ayhan kirmizi gormustu. Kardesim sinirden kumandayi yere firlatti. Agladi agladi iceri gitti. Mactan sonra bjkli oldu. Fakat ondan sonraki sezon gs 3 mac galibiyette gsya geri dondu.

En guzel anilarimdan bir tanesiydi.

• Yusuf gibi,Sergen gibi işi bilen 10 numaralar lazım bize.
    Lanzini felan hikaye
  • Ne yenmiştik be adeta ezmiştik

• bir de şimdiki halimize bakın umudu kaybetmemek lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.