Şimdi Ara

Nano sim almak ve Eski sim kartını kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 5im yakında gelecek. Bunun için avea dan nano sim alacağım eğer nano sim alırsam şu an kullandığım sim kartım hala kullanımda olur mu ? Şarjım bittiği zamanlarda eski telefonuma sim kartımı takacağım ve onu kullanacağım bu yüzden soruyorum. Böyle bir durum söz konusu mu ?

• Olmaz tabiki 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski sim kartı kestirip kullanırsan telefonda sorun cıkabiliyor

• Hayır. Sana yeni sim verdiklerinde diğeri iptal olur IMEI gibi düşün numaran tek bir kartta aktif oluyor. Nano sim konusuna gelince bence internetten "Regular Sim to Nano Sim" taslağına bak. Ben orda gösterdiği şekilde makasla kestim şimdiye kadar. Yapamasan bile bir şey kaybetmiş olmazsın.
  • Avealı değilsen ikiz sim alabilirsin

• Vodafone dan nano sim alırken orda ki çalışan böyle bir şeyin olabileceğini söylemişti.
  • Adaptor al onunla simi buyut

• Biris sorun çıkartabilir demiş adam uzaklaştırılmış ne gibi sorun çıkartabilir hattı kestirmek fikri olan varmı beyler ?
  • Hattını kestir %90 bir sorun olmaz. Ben kesik hat kullanıyorum 1 yıldır sorun çıkmadı ayrıca yurtdışı hattım orjinal micro onuda uzun süre kullandım 8 ay kadar kesik ile orjinal arasında hiç bir fark yok. Hattını kestir eski telefonuna takmak istediğinde kesilen parçayı birleştirip kullanırsın.

• Kesik hat daha az çekiyor bu başıma geldi ve gidip nano sim aldım 17 lira gibi bişey zaten nano sim daha iyi

• Hattı kestirip takmayın cihazın eleanında sararma vardı rabdevu aldım genius kesik sim karttan dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Kesik hat daha az çekiyor bu başıma geldi ve gidip nano sim aldım 17 lira gibi bişey zaten nano sim daha iyi

Sehir efsanesi bile degil. Kestirirsin. Ya calisir ya da calismaz. Sim kart bir nevi anahtardir. Baska bir fonksiyonu yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hess.com

Hattı kestirip takmayın cihazın eleanında sararma vardı rabdevu aldım genius kesik sim karttan dedi

kesik simkartla çekim gücü belki bi yere kadar alaka kurulabilir de ekranda sararma ile ne alaka arkadaş yuh
  • Ben kestirdim bazen takili degil hatasi aliyordum mecbur nano olmak zorunda kaldım.

• Eğer düzgün kesebilirseniz bir sıkıntı olmuyor. 1 senedir kendim kestiğim simkartı kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım... Ekran sararması vs de bunlar çok komik

• AVEA ne kadara nano veriyor

• Yaklaşık 1 yıldır iphone 5s le kesik sim kart kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • Uçan Pırasa kullanıcısına yanıt
    adaptör al büyüt derken nasıl olucak o açıklar mısın ?
  • avea da ikiz sim imkanım olamaz mı acaba ? gerçekten sim kesilirse eski telefon boşa kalmış olacak.
  • Hocam genius randevuda öyle söyledi ya o hiçbirşey bilmiyor yada biz :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.