Şimdi Ara

ttnet internet hızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben taşındım ve yeni bir ttnet paketi satın aldım 16 mbps sınırsız 50 gb akk satın aldıktan 1 gün sonra modem geldi ve sonraki gün internet açıldı ama internetim 4mbps ttnet i de aradım ama bir türlü müşteri hizmetlerine geçemedim ne yapmam lazım bana bi yardımcı olun indirme hızım 450kb ı aşmıyor yardımcı olun teşekkürler

• Modem arayüzün deki hat değerlerini koyarmisin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttneti aradım ve bana dedi ki hatlarda bir sorun sorun var sizin dediğinizi pek anlayamadım açıklar mısınız
  • 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 adreslerinden birine giriceksiniz kullanici adi sifre ttnet in modemiyse admin ttnet dir. Burda wan durumu veya wan information felan vardir ordaki snr marjı hat zayiflamasi gibi degerleri gormek lazim. Telekom calismalri surerken hizda dusme ve azalmalar cok normaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://192.168.1.1/login/login.html kardeş giriyorum ttnetin verdiği adı ve şifreyi açmıyo zyxel beniki
  • ttnet hız demişken...3.45 mbit ile torrent den 950 kbs ile download normalmi yoksa ben dünya rekoru falanmı kırdım
  • müşteri hizmetleri hatlarda sorun olduğunu bildiriyorsa arıza kaydı açtırın düzeltilmesi için bağlantı ilk kurulumunda test ekibi kontrol etmeliydi hattınızı, hat değerinizi paylaşın kontrol edelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.