Şimdi Ara

En iyi metal grubunu seçiyoruz [ANKET] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
3
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

En iyi metal grubunu seçiyoruz [ANKET]

(En Son Oy Tarihi: 11.1.2020)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lill Tindemann

BU BASLIK ÖLEMEZ ÖLDÜRTMEM

Bence öldürsen iyi olur. Rammstein ve Megadeth 30'a yakın oy alırken Manowar ve Judas Priest 3-4 oyda kalmış. Buradan da anlaşılacağı gibi forum poser dolu.
  • JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    Orasi oyle de ben judasi bu kadar beklemiyodum ama benin en co tutan basligim olunca ölmesin istiyorum kizma abi

• Lill Tindemann kullanıcısına yanıt
    Tamam lan izin veriyorum dursun hadi 1-2 gün daha
    Ben burda oldugum surece bu baslik yasayacak

yaşamadı

• Bu tür anketler gerçeği yansıtmaz. Çünkü 'en iyi grup' diye bir sınıflama yok. Kişiden kişiye değişir. En sevdiklerini sorabilirsin ama 'en iyi metal grubu' şeklinde bir sınıflandırma yapılamaz. Sadece forumdaki dinleyicisi kitlesini gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bu tür anketler gerçeği yansıtmaz. Çünkü 'en iyi grup' diye bir sınıflama yok. Kişiden kişiye değişir. En sevdiklerini sorabilirsin ama 'en iyi metal grubu' şeklinde bir sınıflandırma yapılamaz. Sadece forumdaki dinleyicisi kitlesini gösterebilir.

bas MetalicA ya gec

• Metallica tektir

• beyler size göre en iyisini seçin iste bi anket yaptık bosverin
  • hahahaha güldürme beni.ulan james hetfield jimmy page i mi yere indiriyor
    git biraz araştır allah aşkına tutturmuşsun metallica diye.black sabbath gibi bir grubu asla metallicayla kıyaslayamazsın.james dediğin kişi konserde adam akıllı gitar bile çalamıyor.iron maidenın konser performansını bence kimse geçemez.
    aynen poserlar basmış forumu.sadece judasın 30-40 oy alması gerekirdi.
  • Iron Maiden'a bastım ama elim Black Sabbath ve Judas Priest'e de gitti, bu kadar az oy almalarına şaşırdım cidden. Ayrıca listede neden Rainbow, Deep Purple ve Led Zeppelin yok
  • sen popülerlikle kafayı bozmuşsun.jamesin çok fazla hayranı olabilir tamam iyide bir gitarist ama sen yere indirir gibi bir tabir kullanmışsın ulan jimmy page kim james kim.page sadece staiway deki solosuyla yere indirir james i.pagein attığı soloların hangisini atmış james
  • biz burda zevk kıyaslaması yapmıyoruz.sadece en iyiyi seçiyoruz.sen ömrünü metallica dinleyerek geçiriyorsan geçir bize ne.bende sabbath dinleyerek geçiriyorum.önemli değil ama objektif bak black sabbath gibi ilk metal grubu olarak sayılan bir grup ve de o dönemde bu tarz çok fazla eleştiri almasına rağmen metal denilen tarz bugünlere gelebildiyse en büyük pay black sabbath'dadır.yani objektif bakacak olursak tartışmasız en büyük grup black sabbathdır.en büyük diyorum en iyi değil bana sorarsan en iyi müzik yapan grup maidendır ama en büyük grup tartışmasız black sabbathdır.
  • ya ben led zeppelini övmüyorum sadece senin james ile pagei karşılaştırmana laf atıyorum.sen beni yanlış anlamışsın.100 yılda metal dinlesem metallicaya oy vermem kafanı yorma.birdaha da page ile jamesi karşılaştıracak kadar küçük düşme.anlaşılan sen metallica dışında adam akıllı grup dinlememişsin.
  • ulan james dediğin adam en iyi gitaristlerin yanında adı bile geçmez ne heykeli.heykeli dikilecek insanlar varsa o da hendrix,page,eric clapton,paul mccartneydir.
  • neye güldün?
  • ya ben bir grubu övmüyorum.sadece senin şu jamesi bu kadar övmeni anlamıyorum.allah aşkına şu listeye bak james 87. sırada
    www.rollingstone.com/music/lists/100-greatest-guitarists-20111123
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigitt07

ya ben bir grubu övmüyorum.sadece senin şu jamesi bu kadar övmeni anlamıyorum.allah aşkına şu listeye bak james 87. sırada
    www.rollingstone.com/music/lists/100-greatest-guitarists-20111123

yhaa demesene öyle jaymz reyiz dünyanın en iyisi.

bu arada hiç yeni gitarist yok listede

• Sen hala populerlikte kalmışsın.banane insanlar jamesi bu kadar seviyorsa.adam seviliyor diye çok iyi olacak değil ona bakılacak olursa justin bieberda çok seviliyor.listeler ortada ıstersen aynı siteden en iyi şarkıcılar listesine bak james yine arka sıralarda

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.