Şimdi Ara

Dizel Fiat Albea Üzer mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-pekdemir-oto-fiat-albea-1.3-multijet-active-2004-m-byz-07.2016-v-171420778/detay

ilandaki araba bütçe olarak bana gayet uygun. abs klima filan da var. bu araç dizel, haliyle riskleri var. şimdi ben bu aracı tamirciye götürcem, usta tamam derse alacağım, tabi bunun da tam bir garantisi yok.

bu arabayı aldıktan sonra motor ciddi bir arıza verdi. bu aracın motorunu iyi duruma getirmek bana kaça patlar.

daha doğrusu bu aracı alırken en kötü senaryoda ne kadar zarar ederim. ne kadarlık bir riski alıyorum.

• 13,750 ye alınan 2004 albea emin ol üzer
  • Araç LPG'li.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Galeriden satılık
    2. Ufak tefek doğrulan yerleri var demiş, pertten toplama olabilir.
    3. 180.000'de ben dizel fiat almazdım, riskleri pahalıya mal olabilir.
    4. Bi de tonundan mıdır nedir sanki komple boyalı gibi görünüyor sanki. Fotoğraftan nasıl anladın dersen içime doğdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cand_mag

1. Galeriden satılık
    2. Ufak tefek doğrulan yerleri var demiş, pertten toplama olabilir.
    3. 180.000'de ben dizel fiat almazdım, riskleri pahalıya mal olabilir.
    4. Bi de tonundan mıdır nedir sanki komple boyalı gibi görünüyor sanki. Fotoğraftan nasıl anladın dersen içime doğdu

Direksiyon 180 bin gibi duruyor mu?Resmen ben 250-300 binim diye bas bas bağırıyor.
  • Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    ona dikkat etmemişim.. direksiyon resmen ölmüüüşşşş

edit: araç ayrıca lpg'li dizel değil ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cand_mag -- 27 Temmuz 2014; 17:25:59 >
  • adam daha 1.3 multijetin ne olduğunu bilmiyor, hiç bulaşmayın.
  • 400.000 i devirmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci kez tongaya düşme tehlikeniz var. daha düzgün araçlara bakınız
  • o fiyata alinabilecek tek tuk arabalardan biridir, usta motorda sikinti yok derse alinabilir, forumda klasik bos cevaplar gelecektir, herkes sifir km en az c sinifi dizel araba ister ama kimse cikarip da cebinden sana parasini vermeyecek, cok da ciddiye alip araci buraya gore secme

• quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-pekdemir-oto-fiat-albea-1.3-multijet-active-2004-m-byz-07.2016-v-171420778/detay

ilandaki araba bütçe olarak bana gayet uygun. abs klima filan da var. bu araç dizel, haliyle riskleri var. şimdi ben bu aracı tamirciye götürcem, usta tamam derse alacağım, tabi bunun da tam bir garantisi yok.

bu arabayı aldıktan sonra motor ciddi bir arıza verdi. bu aracın motorunu iyi duruma getirmek bana kaça patlar.

daha doğrusu bu aracı alırken en kötü senaryoda ne kadar zarar ederim. ne kadarlık bir riski alıyorum.

Sattığınız clio bu araçtan 10 kat daha temizdir.

Bilmediğiniz araçlara bakıp durmayın.

Nette alacağınız araçların yüzde 80 sorunlu olacaktır.

Eşten dosttan araç bakın ve acele etmeyin.

Yok illa netten bakacaksınız en az 2 yere baktırın.

Taksici aracı olmazsa iyi olur.

Kmsi az olsun ve km kontrolünü mutlaka yapın.

• Bu araç taksi çıkması olabilir aşırı yıpranmış. Motor rektefiye yemişte olabilir. Görüntüsüne bakılırsa hiç 180 binde gibi durmuyor.
  • o aracın 180 binde olması imkansız bizim 140 bin oldu daha direksiyonda aşınma yok

o araba dizel değil zaten 1,2 16v benzinli olanı

kısacası o aracı alma üzer seni
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    hocam araç dizel değil benzinli modeli ve ölmüş vaziyette benim tavsiyem o paralara marea bakman olur en azından daha oturaklı ve konforlu
  • Albealar güzel araçlar fakat ilandaki araç asla alınmaz.Masrafı çok olur ve son sahibi olursunuz
  • hem dizel hem benzin hem lpg daha ne olsun
  • ilanı veren galerinin işi araba alıp satmak iken m jet ve LPG li yazması iş ciddiyetlerini gösteriyor zaten.
    galeri tanidik olmadiktan sonra araba alinacak son yer zaten.

• ilanı veren galerinin işi araba alıp satmak iken m jet ve LPG li yazması iş ciddiyetlerini gösteriyor zaten.
    galeri tanidik olmadiktan sonra araba alinacak son yer zaten.

• Soyle bir laf var usta. Genelde dogru cikiyor. "Pahalıysa vardır hikmeti ucuzsa vardır bir illeti."

• aliriza81 kullanıcısına yanıt
    arabayı almadan once ustaya gosterki butun sorunlarını solesin sana ama usta senin tanıdıgın olcak karsı tarafın degil :D Boyle araclarda tabi cunku arac toplama gibi duruyor :D tahminim bu arabayı alsan sen bundan fayda gormessin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.