Şimdi Ara

Sorun bende mi oyunda mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk kez bu seriyi oynuyorum. Bi kaç denemeden sonra kayseri erciyessporu aldım kaybım olmaz zaten kümeye oynuyor diye... bol bol alt+f4 ile türkiye kupasında gruplara kaldım ilk yarı bitti kümenin son sıralarındayım ama düşme hattına girmedim çok şükür... en son da rakip olarak karşıma beşiktaş geldi ve beşiktaş şu an lider.... asıl konumuz şu...

Adamların hepsini tek ST harici kendi sahama çektim topa sahip ol dedim ve geriye yaslan dedim... amacım kendi sahamda topa sahip olmak... ancak asıl olay şurda kopuyor... her oyuncuya tek tek kısa pas yap ve risksiz pas yap dememe rağmen etrafında o kadar pas atıcak oyuncu olmasına rağmen oyuncularım topu ileriye dikiyor... inanın afedersiniz söve söve bi hal oldum ... acaba sorun bende mi oyunda mı ... yardımlarınızı bekliyorum...

• Sorununa yardımcı olamayacağım.
    Ama alt+F4 ile maç kazanınca zevkli geliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMorel

Sorununa yardımcı olamayacağım.
    Ama alt+F4 ile maç kazanınca zevkli geliyor mu ?

onun farkındayım zaten de şu an sırf oyunu öğrenmek için yapıyorum bunu... cevap için saol
  • fmde öyle katı defans yapamıyorsun o yüzden çok tepki almıştı. 90dk top çevireyim olmuyor baskıyı görünce adam dikiyor topu taktik defansif olduğu için hep rakip atak yapıyor. onun yerine ataksal oyna yenersin bjkyi
  • Bak bu oyunda en iyi defans hücumdur gerçekten bu oyunu çok oynadım 2006'dan beri de oynuyorum ama bu değişmedi hücum yapamazsan kazanamazsın hücum ediyorum kontra yiyorum diyorsan o senin pres yeteneğine bağlı iyi pres yapan koşan mücadele eden oyunculara imza attırmaya çalış baskılı oyna hiçbir zaman savunmayı düşünme hücumdan ve iyi oyundan hiçbir zaman vazgeçme kontradan gol yersen de hiç değilse canın yanmaz mücadele ettim dersin bu kariyer işleri alt+F4 ile zevki çıkmaz git ptt birinci ligden al adana d.s. yada istanbul bb. oyunun zevkini alırsın ama kayseri erciyes zaten her türlü düşer haberin olsun.
  • yok abi yok bu oyunda istediğini yapamıyorsun. daha doğrusu tam anlamıyla yapamıyorsun. hata var oyunda... acaba ben güncelleme falan yapmadım onun da payı olabilir mi?
  • gerçekten çok berbat rezalet bir oyun... 80 dakika tek kale oynayıp artık 80.dakikadan sonra aniden 4 gol yemek çok tuhaf... taktik yaptılar desem 3 stoper 2 dos oynuyorum.... defanstan kısa pasla çık dememe rağmen topu ileri dikmeler vs. çok saçma rezalet...
  • alt +f4 le çok güzel oluyo valla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.