Şimdi Ara

16Gb Toshiba flash bellek 15,88 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hizlial.com/toshiba-16gb-hayabusa-usb-bellek/10209851

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 17 Eylül 2014; 12:05:44 >

• Kargo bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicktyler kullanıcısına yanıt
    + hızlı gönderi
  • Çevresinde vatan bilgisayar olanlar için daha iyi fırsat :

http://www.vatanbilgisayar.com/16gb-hayabusa-beyaz-usb-bellek.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Çevresinde vatan bilgisayar olanlar için daha iyi fırsat :

"İnternete özel" ibaresi var , kargosuyla malesef soğuyor
  • serhdemir kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ama bir kac kez mağaza'ya gidip oradan ayni fiyata almıştım

• Bu ürünü tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Yazma hızı çok çok düşük. bazen sürekli hata veriyor. Usb den çıkarıp yeniden takmak zorunda kalıyorsunuz.
  • usb 2.0 larda çok normal kampanyalar pek sıcak sayılmaz yani.
  • Bugün A101 de aynısı 14.90`a satılıyordu. Buradaki subeye özel fiyat mı bilmiyorum.

• cakabey52 C kullanıcısına yanıt
    aktüellerde olmadan mı satılmış
  • problemli urun ...2 adet 16gb aldım....3 yada 4 ayda ikiside bozuldu ......

hb dan 22 tlye almıstım....
  • qedo kullanıcısına yanıt
    bende 8gb var bu ürünün 2 senedir bi sıkıntı yaşamadım ama birazda şans işi tabi
  • Yıllar önce uygun fiyata toshibanın 8 gblık flashını almıştım hala kullanıyorum yazma hızı iyi (15mb civarı) Geçen arkadaşa lazım oldu teknosanın önünden geçerken alalım dedik. Ben Toshiba hızlıdır ondan alalım dedim bunun 8gb olanını aldık. Aynı model sanıyordum meğer farklıymış. Bir baktık yazma hızı yerlerde 5-6 mb. Bendeki model de artık üretilmiyormuş sanırım internette bile bulamadım. Hakkaten bu teknoloji piyasası şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 27 Temmuz 2014; 23:08:03 >
  • yazma hizi vs cok da onemli degil zaten o kdar da rahatsiz edici bir yazma hizi yok.4 sene once 32 tlye 16 gb toshiba almistim hala canavar gibi calisiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

Bu ürünü tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Yazma hızı çok çok düşük. bazen sürekli hata veriyor. Usb den çıkarıp yeniden takmak zorunda kalıyorsunuz.

Aynen. Ben usb disk denince her zaman kingstone önermişimdir, 8 yıl önce aldığım flashdiskimle inanın win7 de 54mb yazma hızı gördüm hayretler içinde kalmıştım. Sabit olarak da 15 mb yazar ntfs ile biçimlendirildiği takdirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Çevresinde vatan bilgisayar olanlar için daha iyi fırsat :

"İnternete özel" ibaresi var , kargosuyla malesef soğuyor

Yıllar önce Toshiba marka 256 Mb flasha 96 TL veren ben bu fiyattan 6 taksite k.kartı ile alıp 3. Taksiti öderken 50 Tl ye düşmüştü. Ama aldığım bellek hala çalışıyor ve hızı da burda bahsedilen hayabusadan yüksek. 8Gb olanı 30 TL teknosadan almıştım ve hızı yerlerde sürünüyor. Mümkünse gidin sandisk cruzer fit 16 Gb modelini ücretsiz kargo ile 16 Tl ye alın.(hizlial,HB) Hem daha hızlı kaliteli ufak boyutta.

• 16gb hilevel belleği 14.99dan almıştım A101 den. Ellerinde kalanlar oluyor genelde satılmadığı için o fiyatlara veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Bu ürünü tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Yazma hızı çok çok düşük. bazen sürekli hata veriyor. Usb den çıkarıp yeniden takmak zorunda kalıyorsunuz.

Aynen. Ben usb disk denince her zaman kingstone önermişimdir, 8 yıl önce aldığım flashdiskimle inanın win7 de 54mb yazma hızı gördüm hayretler içinde kalmıştım. Sabit olarak da 15 mb yazar ntfs ile biçimlendirildiği takdirde.

o hızlar genelde doğru olmuyor :) bendei sandisk te 150mb yazdı sözde, ama işlemin sonunda 2 dakika bekledi :)
  • Hayabusa pişmanlıktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

o hızlar genelde doğru olmuyor :) bendei sandisk te 150mb yazdı sözde, ama işlemin sonunda 2 dakika bekledi :)

Benimki hizli yukledi diye hatırlıyorum ama ben usb disk denince kingstone derin. Bu arada iyi bayramlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.