Şimdi Ara

Bjergsen King

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam tartısmasız na nın en iyi oyuncusu suanda.. Ve streamlerini takip ediyorum ezildigi oyuncu yok.. Fakerle mücadele edicek bir oyuncu fakeri cok büyütüyor bizimmillet gozunde bi zed hareketi izlemişler :D Faker kore turnuvasında pawna güzel ezildi.. rakibi cok .. Bana sorarsanız dünyanın eiyi mid oyuncuları bjergsen faker pawn .. bu 3 ü cok fena kapısır.. aa durun naruyu unuttuk .. naru reiz..

• Shc Selfie bu adamı da takip et kısa bir süre sonra iyi bir takımda orta koridora damgasını vuracak. Şu an Euw de en kaliteli mid oyuncusu ve potansiyeli çok yüksek. İyi bir takımda oynayana kadar Bjergden iyi ya da kötü olduğu hakkında yorum yapmayacağım ama daha kaliteli bir mid oyuncusu da olabilir. Faker'a gelirsek o adam bambaşka bir şey.
  • Pawn a ezilmedi. Takım olarak ezildiler. Birçok oyuncu kendi faker ı lane de yenemediklerini belirtiyor zaten.
    Şuan midde dünyanın tartışmasız en iyisi. Eğer maçları izlersen kötü gittiği oyunda bile farm farkını açtırmıyor, bireysel hataları çok az. Adam ayrı bir boyutta oynuyor.
    Ki daha suan faker ın lanede tokatlandığını görmedim. Belki de denk gelmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whofedbland

Adam tartısmasız na nın en iyi oyuncusu suanda.. Ve streamlerini takip ediyorum ezildigi oyuncu yok.. Fakerle mücadele edicek bir oyuncu fakeri cok büyütüyor bizimmillet gozunde bi zed hareketi izlemişler :D Faker kore turnuvasında pawna güzel ezildi.. rakibi cok .. Bana sorarsanız dünyanın eiyi mid oyuncuları bjergsen faker pawn .. bu 3 ü cok fena kapısır.. aa durun naruyu unuttuk .. naru reiz..

na da bjerg dışında mid oyuncusumu var?Hai voyboy var birtek bişiler yapan onun dışında çöp.Bu arada voyboy ryze(bjerg) nın eline vermişti midde.Hayatında korelilere karşı oynamayan adam en iyi mid oluyor ilginç.Sen hiç ryu apdo falan izledinmi?Dünya kupasında samsung ile karşılaşınca bjerg midde nasıl tecavüze uğruyor izlersin.Neymiş faker çok büyütülüyormuş.Faker büyütülüyor hayatında koreli bir takıma karşı oynayaman adam dünyanın en iyi midi oluyor...Fakerın iyi oynamamasının nedeni artık şu bütün çok iyi oynadığı heroların nerflenmiş olması.Zedi nerflediler lbyi nerflediler nidaleyi rework çektiler gragas nerf yedi.Bu adamın en iyi oynadığı 4 hero buydu.Riot her sene farkedersen şampiyon olan takımın mainlerini nerfliyor.Neden çünkü rekabet olsun meta değişsin istiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Romanovich Raskolnikov

Shc Selfie bu adamı da takip et kısa bir süre sonra iyi bir takımda orta koridora damgasını vuracak. Şu an Euw de en kaliteli mid oyuncusu ve potansiyeli çok yüksek. İyi bir takımda oynayana kadar Bjergden iyi ya da kötü olduğu hakkında yorum yapmayacağım ama daha kaliteli bir mid oyuncusu da olabilir. Faker'a gelirsek o adam bambaşka bir şey.

EU'nun en iyi midi şu an Froggen. Selfie'de büyük potansiyel var ama orası doğru. Shiptur gibi o da çok iyi yerlere gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

quote:

Shc Selfie bu adamı da takip et kısa bir süre sonra iyi bir takımda orta koridora damgasını vuracak. Şu an Euw de en kaliteli mid oyuncusu ve potansiyeli çok yüksek. İyi bir takımda oynayana kadar Bjergden iyi ya da kötü olduğu hakkında yorum yapmayacağım ama daha kaliteli bir mid oyuncusu da olabilir. Faker'a gelirsek o adam bambaşka bir şey.

EU'nun en iyi midi şu an Froggen. Selfie'de büyük potansiyel var ama orası doğru. Shiptur gibi o da çok iyi yerlere gelebilir.

wowowowowow haram.. Eu nun en iyisi xpeke suan froggen stream izledim fabla yayındalardı. bu kadar berbat bir oyun olamaz.. simdi diyeceksiniz sen sus bronz diyeceksiniz kümem dia 4.. ve asımla beraber oynadım .. süper o yuncu.. Ama dedigim gibi faker ve bjergsen kapıscak oyuncular bekliyorum sabırsızlıkla

• quote:

quote:

quote:

wowowowowow haram.. Eu nun en iyisi xpeke suan froggen stream izledim fabla yayındalardı. bu kadar berbat bir oyun olamaz.. simdi diyeceksiniz sen sus bronz diyeceksiniz kümem dia 4.. ve asımla beraber oynadım .. süper o yuncu.. Ama dedigim gibi faker ve bjergsen kapıscak oyuncular bekliyorum sabırsızlıkla

Xpeke'mi en iyisi

Edit : Xkeke fanları hemen eksilemiş. Alın bu da benden size gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 27 Temmuz 2014; 16:53:24 >

• quote:

quote:

quote:

Solo Q ya göre oyuncu Değerlendirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnamaker -- 27 Temmuz 2014; 14:47:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

selfie gerçekten büyük bir oyuncu ve daha da büyük bir potansiyeli içinde barındırıyor lakin şuan en iyisi kesinlikle Froggen
  • Dünya sıralaması yaptın ve dade yok

• Sadece iyi bir oyuncu fakerla kapışamaz diye düşünüyorum
  • dade nerde lan . shiptur bile demişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 27 Temmuz 2014; 15:11:45 >
  • Bence faker sonrası gelen biri
  • LCS de de hiç oynayamıyor bjer daha hiç lane de öne geçtiğini görmedim şu son haftalarda.
    Soloq da iyi ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehup

quote:

Adam tartısmasız na nın en iyi oyuncusu suanda.. Ve streamlerini takip ediyorum ezildigi oyuncu yok.. Fakerle mücadele edicek bir oyuncu fakeri cok büyütüyor bizimmillet gozunde bi zed hareketi izlemişler :D Faker kore turnuvasında pawna güzel ezildi.. rakibi cok .. Bana sorarsanız dünyanın eiyi mid oyuncuları bjergsen faker pawn .. bu 3 ü cok fena kapısır.. aa durun naruyu unuttuk .. naru reiz..

na da bjerg dışında mid oyuncusumu var?Hai voyboy var birtek bişiler yapan onun dışında çöp.Bu arada voyboy ryze(bjerg) nın eline vermişti midde.Hayatında korelilere karşı oynamayan adam en iyi mid oluyor ilginç.Sen hiç ryu apdo falan izledinmi?Dünya kupasında samsung ile karşılaşınca bjerg midde nasıl tecavüze uğruyor izlersin.Neymiş faker çok büyütülüyormuş.Faker büyütülüyor hayatında koreli bir takıma karşı oynayaman adam dünyanın en iyi midi oluyor...Fakerın iyi oynamamasının nedeni artık şu bütün çok iyi oynadığı heroların nerflenmiş olması.Zedi nerflediler lbyi nerflediler nidaleyi rework çektiler gragas nerf yedi.Bu adamın en iyi oynadığı 4 hero buydu.Riot her sene farkedersen şampiyon olan takımın mainlerini nerfliyor.Neden çünkü rekabet olsun meta değişsin istiyor...

XiaoWeiXiao, Shiptur'un voyboy ve haiden daha olduklarını düşünüyorum.

• Bjergsen > Dade = Faker

• XWX>Bjergsen NET!
  • Bencede Bjergsen Fakerla rahat kapışır
  • naru varken bjergsen kim, naru > all
  • Romanovich Raskolnikov kullanıcısına yanıt
    Bi şu selfie yi sevemedim sanırım ahri oynaması hiç iyi degil bence ya

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.