Şimdi Ara

ALINIK GİYSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marka, Temiz, sıfır ya da çok az kullanılmış
    Pantolon, Kazak, Gömlek, Kaban
    Uygun fiyatlı, kargo dahil (PTT ya da MNG anlaşma numaram ile)
    Tercihen mavi renk
    Kot pantolon aranıyor.

184 Boyunda, 99 kg

36-32 Bedenlerde
    Bel çevresi mezura ile 102 cm
    Pantolon Uzunluk 100 cm

Ürünleri alır, dener, uyuyorsa anında havalenizi yaparım. Uymaz ise kargo bana ait olmak üzere iade ederim.

Teşekkürler arkadaşlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 4 Ocak 2015; 5:59:09 >

• Pm yolladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi vermek amacı ile yazıyorum..Colins şuanda 2. üründe %50 indirim yapıyor , bir çok colins mağazasında yeleği bulmak mümkün..O beyaz yeleğinde satıldığı zamanda yani sezon zamanında ikinci üründe %20 indirim vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11072008

Bilgi vermek amacı ile yazıyorum..Colins şuanda 2. üründe %50 indirim yapıyor , bir çok colins mağazasında yeleği bulmak mümkün..O beyaz yeleğinde satıldığı zamanda yani sezon zamanında ikinci üründe %20 indirim vardı..

Bilgi için teşekkür ederim, fiyatlar hakkında güncel bilgilere sahip değilim, zaten hediye gelmişti, internetten şöyle bir baktım ve bu şekilde bir fiyat yazdım. Zaten mevsimide geçti, ilanı kaldırsamda yeridir. Birinin işine yarar düşüncesiyle açılmış bir ilandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Bilgi vermek amacı ile yazıyorum..Colins şuanda 2. üründe %50 indirim yapıyor , bir çok colins mağazasında yeleği bulmak mümkün..O beyaz yeleğinde satıldığı zamanda yani sezon zamanında ikinci üründe %20 indirim vardı..

Bilgi için teşekkür ederim, fiyatlar hakkında güncel bilgilere sahip değilim, zaten hediye gelmişti, internetten şöyle bir baktım ve bu şekilde bir fiyat yazdım. Zaten mevsimide geçti, ilanı kaldırsamda yeridir. Birinin işine yarar düşüncesiyle açılmış bir ilandı.

Aslına bakarsanız da kargo dahil 50 TL bedava gibi duruyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Aslına bakarsanız da kargo dahil 50 TL bedava gibi duruyor.

Yani, elime gececek para 30 lira falan ancak olur

• dükkanımda ayakkabı ilanları var düşünürseniz beklerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.