Şimdi Ara

Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Moto G Xt1033 16GB telefonum var. Telefonumu usb data kablosu ile bilgisayarıma taktığımda gayet doğal ve normal biçimde çalışıyor ve dosya aktarımı yapabiliyordum. Bilgisayarıma format attıktan sonra telefonumu takıyorum ve SÜRÜCÜ BULUNAMADI hatası veriyor.

Tüm yapabileceklerimi denedim . Formattan sonra sürücüleri elle seç kısmında mobil aygıtlara tıkladığımda hiçbir sürücü bulunamadı diyordu microsoft'un sitesinden windows vista (var sadece) windows mobile device center 6.1 indirdim o kısıma motorola geldi seçiyorum sadece mpx220 (motorolanın fi tarihindeki telefonu)'na kadar var. Moto G yok. Samsung kısmı var orada bile hiçbir yakın tarihli model yok. (e250,S,S2 bunlar bile yok)

İnternetten Motorola'nın sitesinden gidip Moto G driver'ı indirdim. Kurdu falan ama görmüyor sanki bilgisayarda kurulu değilmiş gibi davranıyor. Moto G hakkında tüm driverları indirdim. Başka telefon bağlamadım Moto G'den başka bilgisayara (Formattan sonra) . Ama önceden hiçbir driver yüklemeden ŞAK diye açılıyordu formattan sonra oldu her ne olduysa. Ne yapabilirim nereden bulabilirim. Windows Update'e güncelleştirme kontrolü yaptırdım her şey güncel diyor.

Bilgisayarıma bugün telefonumu bağlayıp bir sürü şey atmam lazım . Google Drive'dan yapsam internet yetmez ona. Yok mu bi' çıkış yolu bunun? Tekrar format atmakla da uğraşmak istemiyorum açıkcası uzun iş. Akşam saat 6'ya kadar vaktim var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    İyi forumlar.

[i][b]1 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [i][b]2 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [i][b]3 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [b]4 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [i][b]5 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [i][b]6 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [i][b]7 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [i][b]8 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [u][b]9 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
    [i][b]10 Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concortt -- 27 Temmuz 2014; 11:11:18 >

• Bilgisayarınızdaki sorun nasıl çözülür bilmiyorum ama durum acilse en yakın yerden aşağıdaki OTG USB Belleği almanızı öneririm.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/KINGSTON-8-GB-Data-Traveler-MicroDuo-USB-2.0-micro-USB-Bellek-OTG-DTDUO-8GB,103452,504972,1219393.html?langId=-14

Bu da 16GB olanı;

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/KINGSTON-16-GB-Data-Traveler-MicroDuo-USB-2.0-micro-USB-Bellek-OTG-DTDUO-16GB,103452,504972,1219389.html?langId=-14

32GB olanı da var.

Düzeltme: Bu arada konuyu yanlış yere açtınız sanırım, tablet bölümü burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 27 Temmuz 2014; 12:05:00 >
  • Çok özür dilerim tabletlere açtığım için ayrıca Verbatim 750 GB Harddisk'im var. Maalesef onda da dosya aktarımı yaparken bağlantı birden kopuyor. Çıldırtacak bu bilgisayar beni. 2009 da aldım . Sürekli bi yeri bozuldu parça değiştirdim.

Gtx750 Tİ aldım en son (watch dogs falan iyi açıyor kıyamıyorum :D )

Sanırım yeni bir kasa almam lazım. Dış kasa.
  • Son durum böyle .

Sağ alttaki usb çıkar basınca XT1033 olarak görüyor ama ?
    Ayrıca cihaz şeysinde de öyle :(

Sadece aygıt yöneticisinde şuan sorun var ve açamıyorum ulaşamıyorum telefonuma.
     Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g) Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g) Windows 7 Android Telefon Sürücüsü Bulamıyor[SS'li](moto g)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.