Şimdi Ara

WL oranı ve bozgun serisi bölüm 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben NA ve TR de oynuyorum na hesabımı hesabımı gold 3 yaptıktan sonra trdeki hesabımla oynamaya başladım bronz 5 ten gümüş 1 e kadar nasıl diyeyim size okadar kolay cıkardımki cok basit oldu wl oranı +20 +30 lara kadar geldi 25-27 puan gelip 15 puan gidiyordu ama sorun şuki ben 2 gün içerisinde gümüş 1 den hesabımı gümüş 5 e kadar düşürdüm wl -10lara yaklaştı oyun skorlarım örnek olarak 5/6 5/0 13/2 felan ama kaybediyorum full bozgun oldu historyde nasıl bi öneri verirsiniz bana şuanda gümüş 5 75 puandayım bıraktım oynamayı bu hesabımıda gold yaparsam cok iyi olucak diğer sezona kadar support oynarken braum ve janna ile akıyorum diğer lanelerde her champ ile oynuyorum o konudada sıkıntı yok ne kalırsa oynuyorum sıkıntı cıkmasın diye ama bi adama 25-30 puan gelip 10-15 puan giderken 4 lig düşmesi çok kötü oluyor yani siz değerli arkadaşlarımdan öneri bekliyorum kendim platlık oyuncuyum demiyorum ama bi goldu hakediyorum trde

Gelecekten gelen edit:8 eylül 2015 salı saat 04:41 suları

Merhaba arkadaşlar yıllar sonra upluyorum konumu yukardaki gelişmelerden bahsedeyim na hesabim plat 2 ve 1 arası geziyor islerin iyi ve kotu yani kaybetmek kazanmak değil na serverinde her oyun düzgün insan geliyor plat2 olduğumdan beri nadir toxit player ve flame geliyor.oyunlar zevkli elmas olmak için kendimi geliştirmem gerek bu oyunum platlik..

Trdeki hesaba gelelim sezon gümüş bitti :) bu sezon ilk 10 maçın 8 ini kazandım gümüş 3 başladım ve hesabi bir haftada solo gold 3 yaptım ve oynamaya ara verdim tekrar devam ettim 3 hafta oynamadık tan sonra çok rahat gold1e çıkarmıştım oyuna ara verdim 1 ay tekrar başladım gold 3 e düştüm ara verdim tekrar başladım gold 5 e düştüm sonra tekrar başladım gold 1 yaptım bıraktım taki 1 hafta önce girdim oyun spamlayarak plat olurum dedim ama lise streak yaptım ve elohelle düştüm 10 puan geliyor 28 puan gidiyor bu sayede şuan gümüş2yim 2 oyun kazandım 90puan çıktım bir oyun kaybettim 60 kusur puanlara attı.4 oyunumda 5 afk geldi 3 tanede çok dehşet flamer geldi birisinde 3 kişi 40 dakikaya kadar çıkardım oyunu diğer 1 arkadaş çok azimli biride laf dinliyordu demem o ki arkadaşlar caninizi sıkmayın bu bir oyun elohell çok sıkıcı bir yer en kısa surede win lose düzeltmem lazım 15 20 fark vardı artı şimdi eksi oldu düşünün.taktiklere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandTurco -- 8 Eylül 2015; 4:51:54 >

• Bende full bozgun yiyorum.Takım sürekli nooblardan oluşuyor.Oyun taşayabilicek herolar ile oynayınki iş size bağlansın.Başkasına bırakmayın işinizi yoksa yine bozgun yersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • csb
  • hocam şimdi oyunu oynamıyorum cs go atıyorum çözüm bulana kadar girmem yoksa gg wp tiksindim oyundan
  • Up beyler

• Up beyler

• Çare push kuleye oyna istediğin kadar önde olsanda oyun nexusu alınca bitiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anrui

Çare push kuleye oyna istediğin kadar önde olsanda oyun nexusu alınca bitiyo

Ah be abi ah be abi adamlar o kadar da bilmiyorki :/

• Bende de ayni sorun vardi 11 maç win streak ile çözüldü sana kalan lanede en iyi oynadigin heroyu al ve en iyi oyununu oyna her rolde iyi oynadigin en az 4 hero olsun sonraki gelir zaten bir de takimi organize etmeye calis ayrik ittirme o eloda pek ise yaramiyo herkes ayrik ittirenden kill almak için ustune gidiyor adamin

• Oyuna 6 gün girmedim sonra bir gireyim dedim support kaldi oynerken yanimdaki adc ve jungle kaldi. Karsidaki mid afk. Kaldi onun nedeni bizim mid diamond idi 3vs4 oynadik yenildik. Oyunu biraktim dota2 ogrenmeye calisiyorum ve hearthstone oynuyorum gerçekten çok sardi. Stresten kurtuldum. Düzenli. Bi ilişki. Kurmaya calisiyorum :)

• Gelecekten gelen edit yaptım beyler..geceleyin

• kimse okumaz bunu kardeş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NA'da o kadar pingle nasıl oynuyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

NA'da o kadar pingle nasıl oynuyorsun?

çok güzel oynuyorum ping 120 civarında delay yok denecek kadar az ekle pre girelim na hesap varsa :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandTurco -- 9 Eylül 2015; 2:09:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

NA'da o kadar pingle nasıl oynuyorsun?

çok güzel oynuyorum ping 120 civarında delay yok denecek kadar az ekle pre girelim na hesap varsa :D

Aslında olabilir de bilmiyorum ki. Euw'da 160 ile oynuyorum NA'da degisecegini sanmam.

• Okumadım.

• plat5 serilerinden gold 4 e düşmüş, sonrada yeni sezonda oyuna gümüş 3 başlamış adamım. Adım lose soyadım bozgun ulan. ! ( saçma oldu :AD:AS )
  • helal kardeş :D Ha bu arada nada plat eloda oyun daha iyi eudan D: bak tr demiyorum eu west diyorum :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.