Şimdi Ara

Sizce bu adam nasıl platin 5 olmuştur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler graves nasıl platin 5 olmuştur fikri olan

Sizce bu adam nasıl platin 5 olmuştur

Edit : beyler bu arada oyun sonu ss alıp atacaktım oyun çöktü mecbur böyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 27 Temmuz 2014; 6:19:18 >

• buildi diyorsan deneme yapmış olabilir, skoru diyorsan adam iyi gününde değildir
  • Widget kullanıcısına yanıt
    Valla oyun içi izleme şansın olsan bu adam nasıl platin oldu derdin. Adama gank geliyorum quinn i atıyorum kule altına dalmıyor
  • 32 dakikada o CS'lere sahip adamlar mı plat vay arkadaş ya
  • Oyun içinde sen nasıl plat adamsın utan dedim. Gel gösterim diyor yav
  • her mac iyi diye bisey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MajoooR kullanıcısına yanıt
    Onu bende biliyorum da. Platin olup bilerek feedlemeyi açıklar mısın bana ?
  • ha ona bakmadim ben normal oynadi sandim

ayip bence, olmamasi gerek. dia4 west haric tum serverlarda troll afk ayni oranda ona emin olun sadece westte küfür yok troll fazla. yani oyun takim oyunu olduğu icin westte dia4 3 olana kadar rahat yok ^^

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    Bu arada oyun ranked game değil. Böylelerini sadece allaha havale deceksin riot bir şey yapmıyor
  • Adam kazanarak olmuştur plat.Her oyun iyi oynayacak diye bir şey yok.Özellikle feedlediyse bilmiyorum ama sanki bana bu konu biraz kıskançlık konusuymuş gibi geldi.
    Bu arada o build yanlış değil şu anda zaten.
  • EverChanging kullanıcısına yanıt
    Niye kıskanayım yahu
  • plat olmak için gerekenler ; el,kafa,göz,kulak ve 50 iq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e1 -- 27 Temmuz 2014; 7:27:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Niye kıskanayım yahu

bilmem, genelde böyle konuşan arkadaşlarım falan genelde bronze silver oluyor da
  • e1 kullanıcısına yanıt
    Birde feedlemek için gerekenleri yazsana
  • EverChanging kullanıcısına yanıt
    İllaha kıskanmak için bronz silver falan mı olmak lazım ?
  • Oradaki çarp almis morganayi görmediniz galiba . Sucu direk Graves'e atmamak gerek . Ve adc ile geri düşünce cok fazla , toparlaması bir o kadar zor oluyor

• bigbangem kullanıcısına yanıt
    Onu geç ya O son anda görmüş. Benim sadece söylemek istediğim platin 5 bir adc nasıl bu kadar kötü oynayabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Onu geç ya O son anda görmüş. Benim sadece söylemek istediğim platin 5 bir adc nasıl bu kadar kötü oynayabiliyor ?

Normal oyun , hero denemiş olabilir , trollemis olabilir , adc oynayamiyordur adc kalmış olabilir , supportu çarp aldigi icin olabilir :) , bence dert etme normal oyunu bana su 2 3 gündür oyle takimlar geliyor ki bu adamlara dua edersin :(

• bigbangem kullanıcısına yanıt
    Yok ya dertten değil öylesine açtım konuyu Allah yardım etsin bana da ranked in ilk 10 oyununda geldiler O yüzden bronz 2 deyim Bu hafta içinde bronz 1 çıkıcam inşalalh sonra sezonu gümüş bitirme hedefim vs. vs. vs.

• normal oyun zaten kardeşine falanda oynatmış olabilir
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.