Şimdi Ara

Sizce bu adam nasıl platin 5 olmuştur (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sen bir ganle sadece 1 takım arkadaşına yardım ediyosun ama drake ile hepsine aynı anda asist aldırmış oluyosun daha karlı 4 drakide alsaydın takıma ortalama 16 asistlik para kazandırmış olacaktın bu hiçte az bir meblağ değil 10.dk civarı botlanei zorlamasın attığın bir başarılı gank sonucu drake aldığında global olarak yardım etmiş olacaksın
  • DeathlyVisage kullanıcısına yanıt
    Şimdi oyun seviyeye göre değiştiği için. Herkes platin değildi takımda. Yani turnuvalardaki gibi takımca hemen ekdere yönelemiyorsun. Bu arada 2. ejderi buildi kasınca tek başıma aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Şimdi oyun seviyeye göre değiştiği için. Herkes platin değildi takımda. Yani turnuvalardaki gibi takımca hemen ekdere yönelemiyorsun. Bu arada 2. ejderi buildi kasınca tek başıma aldım

haklısın ama supportun haritayı yönlendirmesi gerkiyor neden ? çünkü oyunda (agresif suplar hariç)ilgilenmesi gereken şeyler mid top jungle veya adc oyuncusuna göre daha az ben dk 10 olunca pinglemeye başlıyorum en geç adc m ile 12de alıyoruz jungle gelmemekte ısrar ediyorsa ama jungle oynarken gelmeleri için pinglioyrum gelmiyolarsa başlıyorum paşa paşa gelmek zorunda kalıyorlar yada solo q oynarken drakeyi tek alıcak herolara yönelmek de mantıklı bknz udyr,masteryi,warwick vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

quote:

Orijinalden alıntı: Widget

buildi diyorsan deneme yapmış olabilir, skoru diyorsan adam iyi gününde değildir

abartma

abi ben sadece o maçtaki graves için konuştum..hiç mi troll item aldığın olmadı..ayrıca plat oldu diye her el 10-0, 8-0 gidicek hali yok adamın
  • Biri bana şu lee buildini açıklar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

quote:

Orijinalden alıntı: merttumer

32 dakikada o CS'lere sahip adamlar mı plat vay arkadaş ya

Challenger oyunlardada olabiliyor bazen düşük farm. Farm herşey değil.

Ciğerimi ye ama şu cümleyi kurma, geri düşülen bir oyunda tabii ki de farm her şey. Saniyede gelen 1 gold ile mi item yapılacak ?

Oyuna başlayanlara ya da tavsiye isteyen Bronze, Silver arkadaşlara bile sadece farm aban diyorum ben. 1-3 kaybettiğin bi lane'i 2 kill'i 30-40 farmla kapatabilirsin tabii ki farm her şey
  • Sen o buildle hic konusma bence.

• Mestrant kullanıcısına yanıt
    Normalde o buildi mi kullanıyorum saniyorsun :)

Kertenkele / hydra / ninja tabisi / karabalta / randuin / son fısıltı

Duruma gore off tank yani son uc item def olur benim icin

• quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Normalde o buildi mi kullanıyorum saniyorsun :)

Kertenkele / hydra / ninja tabisi / karabalta / randuin / son fısıltı

Duruma gore off tank yani son uc item def olur benim icin

Yine yanlış.
  • Hocam tr de neler var bu hiç bişey ilk olarak emek hırsızları çok fazla sonra maçın bi kımsından sonra ana bacı sövenler çok fazla onlar plat işte o terbiyesiz adamlar plat...
  • Mestrant kullanıcısına yanıt
    Yav he he.
  • Mayhayss kullanıcısına yanıt
    Hocam yapacak bir şey yok. Sadece izliyoruz yani bu insanları sadece izliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.