Şimdi Ara

SİLİNSİN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:38:15 >

• Silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:38:58 >
  • Fıyat uygun, hayırlı satıslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat cok uygun hayirli satislar.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:39:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Kaç gündür herkes, hem burada hemde PM yoluyla fiyat uygun diyor da, bir tane ciddi alıcı yok, bu "fiyat uygun" mesajlarının altında da bir şey çıkmasa bari

Bende biliyorum fiyatı uygunda, hemde aşırı uygun ama piyasa ölü her halde, forumda ölüm sessizliği var.

Aynen hocam ikinci el konsol piyasasi olu artik cogu kisi sifir alıyor.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessjack -- 26 Ağustos 2014; 23:10:07 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:40:29 >
  • Hocam yanindaki extralara bakildiginda fiyat uygun ama malesef 2.el piyasasi bu fiyata alici cok zor bulur..kimse bu saatten sonra ps3 e bu yatirimi yapmaz,bu parayi veren adam 100 tl daha verir 2.el ps4 alir hatta 200 tl koyar sifir ps4 alir..2.el ps3 icin rakamsal olarak fiyat ucuk..ps3 u bu saatten sonra alan adam kirdirir oyun oynar..sifir ps3 alsa kirdirip agzina kadar oyun doldursa max 600 tl ye mal eder..umarim istediginiz fiyata alici bulursunuz saygilarimla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 2 Ağustos 2014; 3:13:35 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:44:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Üzerine para koyar, ikinci el PS4 alır da, oyunlar ne olacak oyunlar, bu kadar oyun PS4 alınsa 3000TL ye gelir ve 2 tane dualshock 4 alınca 3300TL ye gelir.

İkinci el PS4 almış bir oyun sever olarak bende biliyorum, üzerine para koyup ikinci el PS4 alınacağını ama oyunsuz PS4 ne işe yarayacak ve PS4 oyunları can yakıcı şekilde pahalı

Sıfır PS3 aldı, kırdırdı full oyun yükledi. Peki online' a girebilecek mi? GTA V online, BF3 online, GT6 online, Tekken TAG 2 online oynayabilecek mi?

Sıfır alınan PS3' ün yanında +2 dualshock 3 kol gelecek mi? Online oyunlarda sesli iletişim kurmaya yarayan headset gelecek mi?

Bunlara evet diyorsanız, ben fiyatımı düşeceğim.

Hocam ilani baltalamayalim neticede urun serbest piyasa istediginiz fiyata satabilirsiniz..ama alicilar sizin gibi olaya bakmaz..evet 2.el ps4 alir oyunlarda pahali falan degil 2.el 90-100 tl ye bulamayacagin ps4 oyunu yok..3 tane gamepad olmasi sizi ilgilendirir aliciyi degilki ya cocuk tek kisiyse:) ya online ile alakasi yoksa :) yani kisaca sunu demek istedim ben; 900 tl isterse yaninda 200 tane oyun olsun isterse 10 gamepad olsun ps3 e o parayi vereni zor bulursun..ayrica psn deki mevcut oyun fiyatlarina bakmayin siz o oyunlarin hepsi spotta 2.el de cok cok uygun fiyatlara bulunabiliyor.. 2.el ps3 icin 900 tl cok ucuk..

Benimde suan ps3 um var satmayi dusunuyorum satin silver 320gb(slim)+2ds3(silver)+20 tane kutulu oyun sorunsuz ciziksiz full kutu aksesuarli sizce ne kadara gider?? Ben 500 tlden koyacaktim..

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:41:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessjack -- 26 Ağustos 2014; 23:09:24 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:42:01 >
  • Gecen yine tartismistik kardesim gta v degeri 30 lira sen 180 yazip oyunlarimin fiyati 750 tl diyorsun sonra alici yok diyorsun hatayi kendinde aramalisin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Hredius

Gecen yine tartismistik kardesim gta v degeri 30 lira sen 180 yazip oyunlarimin fiyati 750 tl diyorsun sonra alici yok diyorsun hatayi kendinde aramalisin bence
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Ağustos 2014; 15:42:42 >
  • Cidden yuh biraz usturuplu sagla oyunsuz 700 kim verir 0 garantili 160 gb slim o kadar 2 kolda hediye veriyorlat senin fazladan 1 kol ve headset var diye 700 vericekler milleti kazikla ustune fiyat cok uygun yaz bi de zeytinyagi gibi uste cik cok beklersin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.