Şimdi Ara

iPhone 6 muhtemel ülkemizde satış fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 5s 2150 lira civari apple storede satışa çıkmıştı sizce kaç liradan çıkar max. 3500 falan diyenler var sizce varmı öyle bir ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tahminimce en fazla 2.700 ₺ olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 5s'in 3500 liradan satıldığına adım gibi eminim, ama daha distribütörler getirmemişken. Heralde o kadar parayı Türkiye'deki ilk kullanan benin artisliği için veriyorlardı
    Distribütörler bi girdi piyasaya neredeyse şimdikiyle aynı fiyatlara

İphone 6'dada aynısı olur diye tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 27 Temmuz 2014; 2:00:21 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnshdbba

Tahminimce en fazla 2.700 ₺ olur.

2300 lira düşünüyorum ben inşallah öyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

İphone 5s'in 3500 liradan satıldığına adım gibi eminim, ama daha distribütörler getirmemişken. Heralde o kadar parayı Türkiye'deki ilk kullanan benin artisliği için veriyorlardı o parayı

Cihazın Apple Store tr deki fiyatı yine 5s seviyesinde olur bence

• quote:

İphone 5s'in 3500 liradan satıldığına adım gibi eminim, ama daha distribütörler getirmemişken. Heralde o kadar parayı Türkiye'deki ilk kullanan benin artisliği için veriyorlardı o parayı

5s ilk çıktığı döneminde Apple Store açılmamıştı diye hatırlıyorum.Açıldıktan sonra 2.149 tl ile uzun bir süre ön sipariş açtıki zaten fiyatları normale döndüren olayda bu oldu.Yeni iphone o kadar uçuk fiyatla gelmez ama söylentilere göre ekran malzemesi değişmesi vs. fiyatı genel olarak arttıracakları yönünde yaklaşık 2.500 tl civarı olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 27 Temmuz 2014; 1:53:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hocam net cevap veriyorum 2.499 liradan satışa sunulur her yerde ve eş zamanlı olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

quote:

5s ilk çıktığı döneminde Apple Store açılmamıştı diye hatırlıyorum.Açıldıktan sonra 2.149 tl ile uzun bir süre ön sipariş açtıki zaten fiyatları normale döndüren olayda bu oldu.Yeni iphone o kadar uçuk fiyatla gelmez ama söylentilere göre ekran malzemesi değişmesi vs. fiyatı genel olarak arttıracakları yönünde yaklaşık 2.500 tl civarı olacaktır

Hocam bilmiyorum ama safir ekran bana pek mümkün gibi gözükmüyor. Belki sınırlı sayıda iphone 6 Limited çıkarırlar ona koyarlar. Bu tahmin edildiği gibi basit bir iş değil maaliyeri bilmem kaç kat arttıracak bir olay, Apple ürünleri zaten pahalı birde safir diye basarlarsa iyice fiyatı kimse almaz olur daha bu yıl ucuz olsun diye 5c çıkardılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• en fazla 2500 ü kabul ederim o da 32 gb olmak şartıyla evvela temenni ederim ki 2150 liradan çıksın(zor bir ihtimal gibi gözükse de)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 gb 2399
    64 gb 2699
    128 gb 2899

iphone 5s ise bi süre sonra

16 gb 1999
    32 gb 2199
    64 gb 2499

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 27 Temmuz 2014; 2:15:06 >
  • Abd akar

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitded

iPhone 5s 2150 lira civari apple storede satışa çıkmıştı sizce kaç liradan çıkar max. 3500 falan diyenler var sizce varmı öyle bir ihtimal

Şu anki 5S'lerin Apple Store fiyatı ne ise aynı fiyattan satılacak.
  • En düşüğü 2500 olur tahminimce, tabi bu Apple Store fiyatı
  • Min.2300

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: yigitded

iPhone 5s 2150 lira civari apple storede satışa çıkmıştı sizce kaç liradan çıkar max. 3500 falan diyenler var sizce varmı öyle bir ihtimal

Şu anki 5S'lerin Apple Store fiyatı ne ise aynı fiyattan satılacak.

Inşallah öyle olur

• Apple'ın fiyat politikası gereği yeni model eskisinin fiyatına gelir. Ama Apple'ın operatörlerle fiyat arttırımı konusunda toplandığı konuşuluyordu. Ne kadar etkiler bilemiyorum. iPhone 6'nin resmi lansmanını beklerseniz 2150 lira fiyatla almanız muhtemel.

• 2.500+ olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Apple'ın fiyat politikası gereği yeni model eskisinin fiyatına gelir. Ama Apple'ın operatörlerle fiyat arttırımı konusunda toplandığı konuşuluyordu. Ne kadar etkiler bilemiyorum. iPhone 6'nin resmi lansmanını beklerseniz 2150 lira fiyatla almanız muhtemel.

Yani Apple Store Türkiye'de fiyat 2150 lira olucak.

• 2299
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.