Şimdi Ara

bmw 3 serisi - vw jetta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Jettanın yüzüne bile bakmam.Ayrıca Bmw Lpg uyumlu diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Model yili bakimindan jetta, surus konforu kalite hissi performans bakimindan bmw

• 1 numara diyorum hocam
  • 2. ilandaki BMW güzel gibi. Ama imkan varsa otomatik tercih edin satarken daha kolay olur sizin için.
  • frknsysl F kullanıcısına yanıt
    normalde zaten jettanın burda ne işi var ama şimdi modeli yüksek olunca burda işi oluyor
  • 2 numara gözüme hoş gözüktü
  • Konuya bak! Jettanin yaninda bmwnin lafimi olur Allah askina yahu.

Usta bu kasa bmwler icin pek iyi seyler soylenmiyor. Tabiri caizse essek diyorlar. Motorunun verimsiz oldugu soyleniyor.

• jetta ile kiyaslanmasi pek mantkli gelmedi , jettanin rakibi 5 serisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana jettayımı övüyorsunuz jettanın dengi 5 serisimi hocam jetta meksika üretimi ve vw nin üvey evladı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kerembal1

bana jettayımı övüyorsunuz jettanın dengi 5 serisimi hocam jetta meksika üretimi ve vw nin üvey evladı gibi

Yanlis yorumladin usta mesaji. Bi alttaki mesajla aynisini demek istedim ben. Gerci o mesajida yanlis anlamissin. Ironi yapiyor arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 27 Temmuz 2014; 2:24:36 >

• Sürüş konfor paketi jettalarda var mi ? Yoksa asla almayin
    Şaka bi yana 2. ile 3. ilan arasından tercih yapın bence

• Bmw jetta kiyasi olmaz tamam da gitmeyen bmw de anlamsiz ...

316i , atmosferik verimsiz ve hantal kalir , görüntü hariç bmw tadi vermez ..

• Iki firma yanyana gelmez lakin bmw in en berbat motorlu versiyonuna bakiyosunuz demedi demeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bmwden beklenen sürüş keyfini e90 kasadaki 316i den alabileceğinizi tahmin etmiyorum. Aynı fiyattaki bir 2013 jettayı hem yakıt hem performans hemde sorunsuzluk bakımından tercih ederdim.
  • e90 316i almak pek mantıklı değil.BMW kalitesi var ama bmw gücü kesinlikle yok.2002de çıkarılmış bir motoru kullanıyor e90 316i.Yok benim performansla işim yok eşşekte olsa binerim diyorsanız alınır.Lpg takılır kmde 30 kuruş yakar(lpgyi 2,65 kabul edersek).
    Aküsü bagajda sağ arkadadır.Simit lpg uygulanabilir.Yinede sordurun tabi.Birde aldığınız bm dolu olmalı.Boş bir bmwyi kimse istemez.316i alana kadar bu aracı almak daha mantıklı:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ar-oto-studyo-dan-bmw-3.30-i-169683310/detay
    Yakıtı sizi korkutmasın bmwde motorla yakıt ters orantılıdır.316i ile aynı yakar.Mtv farkı var o kadar.Bu araçta orta donanımda bir araba.Bu aracı düşünebilirsiniz.E90 316i sizi üzer.

• frknsysl F kullanıcısına yanıt
    Performans'ta yanlışınız var hocam.

BMW 0-100 13.4 saniye son hız 203 km/h

Jetta 0-100 10.9 saniye son hız 190 km/h

Bence bu verilerde Jetta bir de ağırlığı göz önüne alınca daha seri bir araç
  • bmw nin bu kasalardaki motorlarına hantal diyorsunuz fakat 1.2 tsi motor çokmu iyi sonuçta 1.2
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerembal1

bmw nin bu kasalardaki motorlarına hantal diyorsunuz fakat 1.2 tsi motor çokmu iyi sonuçta 1.2

Jetta 1.2 tsi modeli e90 316iden güçlü.E90 316i bmw tarihinin en hantal en saçma motoruna sahip.Tercih sizin.Performansla işiniz yoksa alın tabi.Cliolardan tokat yemeyide kendinizi hazırlayın.
  • Jetta Vs e90 hocam yapmayın lütfen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.