Şimdi Ara

beyler simdi bende 750 nakit para var iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece clash of clans oynuyorum . cok mesajlasirim cok konusurum biraz dayanikli olmasi lazim 2-3 yil goturcek . 4s ikinci el alicamda kararsizim ekrani kucuk olmasindan dolayi sizce hangisi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• clash of clans ıcın hemde sms ıcın sana buyuk ekran vede cabuk su koyvermeyecek batarya lazım bu ıksı acısından sana kesınlıkle G2 onerırım 3000 batarya ve cıllop gıbı ekran,sıfırı 1200 lere kadar ındı ama ıkıncı ellerıne bakman gerek temız bulursan kacırma derım.
  • Eyw

• dıscoveryden uzak dur derım para kaptırma sakın...

beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ? beyler simdi bende 750 nakit para var       iphone 4s - gm discovery veya gm discovery 2 mi  ?

• Sıfır alacaksan motorola moto g. İkinci el alacaksan g2 nexus 5 xperia z gibi cihazlara bakabilirsin

• Discovery alma. Moto g isteklerini karşılar.

• Moto G
  • GM'ye bulasma, 4S bu saatten sonra alinmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4s suanda ikinci el alicam alabilirsem . 5 de ikinci eli 1100 lira civari iphone alamyi dusunuyorum

• G2 ya da nexus 5 2side hayal kırıklığına uğratmaz bro

• http://m.youtube.com/watch?v=fCwX6lwikIs bivideoda cok fark goremedim ben . g2 ikinci el falan 950 den basliyo bendeki miktar 750 en fazla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.