Şimdi Ara

colt dizel otomatik yakıt gozlemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracımız colt dizel otomatik istanbuldan çıkış yaptım ege akdeniz gezmeyi planlıyorum nasipse. benim çok merak ettiğim yakıt tüketimini sizinle yol boyunca ilgisini çeken veya benim gibi mitsubishi hayrani olanlarla net olarak paylaşmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesevili -- 1 Eylül 2014; 22:52:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• resimleriniz görünmüyor bu arada hayırlı yolculuklar dilerim.
  • Sizin resim gorunmuyor hocam.Ama ben gecen hafta 2013 yeni punto multijet ile 2000 km yol yaptim. (Istanbul-fethiye-marmaris-datca-istanbul) seklinde 400 lira mazot yakti, ortalama 4.5 yaktim. Ki bunda yer yer sehirici giderken dandik burdur yollari vs var.

• hastasıyım bu colt'ların. bir görelim bakalım ne yakıyor alet. en az yaksın diye kasmadan kullanırsınız umarım hani gerçekçi olsun biraz.
  • Resimler gözükmüyor

• yesevili Y kullanıcısına yanıt
    Resim gözükmüyor.. Çok az yakmışsınız
  • Coltların dizel otomatiği mi var? Kaç model sizin araç?

• quote:

Orijinalden alıntı: Keomaa

Coltların dizel otomatiği mi var? Kaç model sizin araç?

2008 e kadar mevcuttu dizel otomatik colt. mersedes cdi motora sahiptir 95 hp. hayirli gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 28 Temmuz 2014; 6:00:23 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keomaa

Coltların dizel otomatiği mi var? Kaç model sizin araç?

Bende ilk defa duydum.

• Geçen sene Denizli-Muğla-Akyaka-İstuzu-Denizli 4 günlük tatilde manuel olanı ile Kışlık lastiklerde ağustos sıcağında ciklet kıvamı ile 5 litre ortalama yaparak bitirmiştim bu sene 3.8-4 litre arasına düştü.
    Colt manuel dizel
  • Araçla ortalama 3500 km yol yaptım. Yakıt 4.1 altına hiç düşmedi. Ortalama 110 km hız yaptım. Daha fazla düşer mi düşebilir di diye şüpelerim var çünkü istanbula dönüşte araç arıza lambası istanbulda cihaza bağlattım. Hava akım sensörü ,egr arıza veriyor bunların temizlenmesi yada arızalı ise değişmesi gerekiormuş. yakıtı ciddi etkileyeceğini usta söyledi. Mishubishi kullanıcıları bu duruma ne der birde dönüşte rampalarda özellikle çekiş düşüklüğü yaşadım. İyi bir ustaya baktırmam lazım şuan arıza lambası yanmıyor fakat ara ara yanıyor sönüyor.

• sizden rekor tüketim bekliyorum hadi bağaalım
  • Belirtilen hava akım sensörü ve egr valf arızasına rağmen,iyi tüketim değerleri yakalanmış.
  • yakmıs baya galiba
  • Araç bağaj full dolu ön koltukta bavullar arkada 2 kişi ile bu yakıt tüketimi...
     colt dizel otomatik yakıt gozlemi colt dizel otomatik yakıt gozlemi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.