Şimdi Ara

Çin malı HD 7 inch GPS SiRF Atlas VI aldım. Özelliklerine göre yorumlarınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aliexpress üzerinden siparişini verdim. Fiyatı 41.81$
    Özellikleri:
    HD 7 inch GPS navigation with SIRF Atlas VI 800MHZ + Windows CE 6.0+ Bluetooth+ AV-IN+256MB DDR3+8GB flashroom

http://www.aliexpress.com/item/HD-7-inch-GPS-navigation-with-SIRF-Atlas-VI-800MHZ-Windows-CE-6-0-Bluetooth-AV/1982826867.html

Bu işlerden anlayan forumdaşlar yorum yapabilir mi?

• bedavadan daha ucuza mal satıyor ilerde patlar ürünü 26.sında almışsın gelmeyebilir sana confirm et paranı vereyim diyebilir yaparsan para ona geçer ondan sonra insanlığına kalmışsın
    çok ucua mal satıyor bu fiyatlara imkansız bunu hiç anlamıyormusunuz heryerde 5 lira bunda 1 lira
    belki bir zaman sonra adamı şikayet ederler site uyanır paranızı iade eder ben çok ürün aldım yurt dışından
    bu ürünün geleceğini hiç zannetmiyorum
  • Ben de çok ürün aldım. Tabii ki göndermeyebilirler bu da bir olasılık ama paramı kaptırmam.
    Ben asıl cihaz hakkında görüş almak istiyorum.
    Bu özellikler ve fiyat çok uygun geldi o nedenle aldım zaten.
    @bekaert
  • iyi tamam ozaman cihaz iyidir ancak bunlar bilgisayar gibidir örneğin dünyanın en iyi bilgisayarınıda alsan içindeki program işe yaramazsa bilgisayarında okadardır navigasyonlarda da öyledir içindeki program cihazdan dah önemlidir
    çindeki adamda zaten tezgahı kapatmış
  • adam dükkanı kapatmış inşallah paranı alırsın üründen ümidini kes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekaert -- 28 Temmuz 2014; 15:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remlak

aliexpress üzerinden siparişini verdim. Fiyatı 41.81$
    Özellikleri:
    HD 7 inch GPS navigation with SIRF Atlas VI 800MHZ + Windows CE 6.0+ Bluetooth+ AV-IN+256MB DDR3+8GB flashroom

http://www.aliexpress.com/item/HD-7-inch-GPS-navigation-with-SIRF-Atlas-VI-800MHZ-Windows-CE-6-0-Bluetooth-AV/1982826867.html

Bu işlerden anlayan forumdaşlar yorum yapabilir mi?

Fiyatı 81 dolar olmuş. Geldi mi sizin cihaz?

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaş gelmez filan deyince iptal ettim. Sanırım adam elindeki iki ürünü de satıp kapatmış dükkanı.
    Evde atıl duran Samsung Galaxy P6800 7.7 vardı ona 5 değişik Navigasyon yükledim müthiş bir GPS oldu.
    Şu ürün var aynısı
    http://www.aliexpress.com/item/New-arrival-7-inch-GPS-Navigation-SirF-Atlas-VI-Dual-core-800MHz-DDR3-256MB-8GB-Bluetooth/556964171.html
    kargo dahil 77.57$ tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remlak -- 14 Ağustos 2014; 13:11:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.