Şimdi Ara

50000 liraya kadar tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar su an 17.000kmde clio 4 aracım var. Bu aracı BMW, audi gibi üst düzey bir marka ile değiştirmek istiyorum.
    Ama lpgli bir arac almak zorundayım. Yakıt ile ilgili problem yasamayacağım, 45-50.000 degerinde onerebileceginiz guzel bir arac var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C4 comfort otomatik dizel...Bir incele iç mekan kalitesi, ekonomik ve kaliteli motoru, tasarım...Yeni aldım çok memnunum...Şehir içi 5.3 lerde geziyor kasarsam dahada düşer, arada dayanamayıp basıyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşündüğüm markalar bmw, alfa, volkswagen tarzı dikkat çeken arabalar
  • bende de clio 4 vardı sattım...

Yaşına göre çok sorun çıkarıyordu..

1.5 yıl içinde yaptıklarım: Viraj demir takozu değişimi,direksiyon kutusu değişimi,navigasyon ekranı değişimi, yoğun rüzgar sesi alması sebebiyle yalıtım

yaptırdım..En son satarken arka amortisor patlak çıktı...27 binde bir aracın neden amortisoru patlar..Aracı düz yolda kullandım.Hele genellikle uzun yolda..27 binin 1 kmsi toprak yol değildir...

Bende sizin gibi araç bakıyorum.. Ama piyasa çok kötü durumda inanılmaz fiyatlar istiyorlar..

Mümkünse kasıma kadar bekleyin..
  • 50-55 e 2006 model 3.16i alabilirsin. Daha yeni bi sey olsun diyosan 2009 passat felan olabilir. Ama ben olsam o fiyata 2011 honda civic alirdim.

• Golf 6

• Giulietta
  • Buyrun size alabileceginiz en iyi otomobil.

• Bide icten goruntu

• 2007 3.16
  • arkadaşlar Giulietta'ya karar verdim. Piyasası yokmuş ama pek umursamıyorum sanırım aşık oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.