Şimdi Ara

Ay sonuna doğru kotayı geçtik 4.174.395.744 (3.888 Gb) olmuş !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    (3,888 GB)

Evet ay sonuna doğru durumum bu, sizce ne kadar fark öderim ? 3 GB Limitli kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviBodrum -- 26 Eylül 2006; 22:55:29 >

• 15 ytl civarı
  • gb başı 10 ytl ödersin seninki 10-15 arası kalır galiba
  • Ah ulan telekom ahh !
  • 8.88 ytl fark ödersin.
  • 1mb 1 kuru$ diyoLar ama KesinLikLe öyLe deqiL.. adam 300 mb qecmiş sınırı adamın ödediqi para 42,5 ytL.. TeLekom Sömürüyo ßa$ka ßi$i yaptıqı Yok.. 1mbit sözde ama hiç birzaman o ßaqLantıya uLa$amıyoruz.. teLekom qeneL müdürü biLe açıkLamı$tı zamanında aLt yapı yetersiz o hızLa baqLanmak imkansız diye neyse sayqıLar arkada$Lar..
  • İşte bende bu yüzdn bu ay başında sınırsıza geçtim

Bugüne kadarki downloadım 30 GB civarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

İşte bende bu yüzdn bu ay başında sınırsıza geçtim

256'lık sınırsızdan mı aldın ?
  • ah telekom ah nie diyosunki.sen seçtin limitliyi..geç sınırsıza..en azından ne kadar ödiyecem derdin olmaz..fiyatlar belli.
  • 4.5 benimki olmuş

TT al sana
  • şu an da 5gb arkadaşlar o ne ki hemde ne yaptın derseniz bi halt yemedim ne bi downloadum var elle tutulur ne de başka bişi yaptığım tek şey foruma takılmak msn biraz mirc ve msnde belki bugüne kadar toplam 2 saati geçmeyen kamera bu ay sonunda 256 ya geçiyorum hızım düşük olsun ama bu ödeyeceğim paranın acısı telekomdan fitil fitil çıkacak
  • Arkadaşım walla sana katılıyorumBende doru düzgün bi indirme gerçekleştirmiyorum ama her ay 4.5gb aşağı gelmiyor yaa.

Sınırsızdaki hızda çok az yaa geçsemmi ne yapsam?
  • bütün bunlar 1024 e geçtikten sonra oldu. ben 256 3 gb kotalı döneminde hiç sorun yaşandığını hatırlamıyorum
  • 256 ile bi kere çok yavaş ilerliyordu her şey gereksiz 10 iş yapacağıma gerekli 3 iş yapıodum ve kotam az gidiodu ama bunda hız var sadet var gidio
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

İşte bende bu yüzdn bu ay başında sınırsıza geçtim

256'lık sınırsızdan mı aldın ?

Evet aynen öyle

Bence fazla para ödemeyin.. Evde sinema keyfini yaşayın

• Evet 1024 olduktan sonra bende aynı şikayetleri duymaya başladım, tokatçı telekom, bizim sırtımızdan şirketi süper kara geçiriyorlar.
  • Yazık b,ize ya
    ne çalışıyorsak tt ye gidiyor
    (4,105 GB) olmuş bende de
  • hlll
    quote:

Orjinalden alıntı: muhammetaksoy

şu an da 5gb arkadaşlar o ne ki hemde ne yaptın derseniz bi halt yemedim ne bi downloadum var elle tutulur ne de başka bişi yaptığım tek şey foruma takılmak msn biraz mirc ve msnde belki bugüne kadar toplam 2 saati geçmeyen kamera bu ay sonunda 256 ya geçiyorum hızım düşük olsun ama bu ödeyeceğim paranın acısı telekomdan fitil fitil çıkacak
  • 2006 Eylül 2.947.830.970 (2,745 GB) feci sona yaklaşıyorum ayın 26 sının durmuyo 3gb limitli kullanıcısıym
  • quote:

Orjinalden alıntı: co03

2006 Eylül 2.947.830.970 (2,745 GB) feci sona yaklaşıyorum ayın 26 sının durmuyo 3gb limitli kullanıcısıym

Webde gezinirken içinde video su olan hiçbir siteye girme ve herhangi bir download da yapma dolmaz zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.