Şimdi Ara

Oyundayız: 7 Days to Die - Bölüm 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Ekibimiz birbirlerinden ayrı kalarak farklı maceralara yelken açıyorlar bu bölümde.

Not: 7 Days to Die, Oyundayız serisinde bilerek öğrenmeden ve araştırılmadan oynanmaktadır. Eskiden olduğu gibi, karakterlerimiz keşfederek oynamayı tercih etmektedir.

• Her 7 Days To Die bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sonunda geldi 3. bölüm :yourock:

• Bölüm güzeldi ama şu bölümleri uzun tutun lütfen. Hemen 25, 30 dakikada bölümleri bitiriyorsunuz, çekin bi 45, 50 dakika işte ne gerek var, hem bu videoları bir hafta boyunca bekliyoruz, değsin beklediğimize.

• şu craft olayına biraz daha önem verin.

• Şuan BSC'da en iyi seri her bölümü iple çekiyorum.

• Abi craft sisteminde sağ tarafta hangi şey sarı renk olursa o elinizde itemlerle yapılabileceği anlamına geliyor. Tıklayınca sol taraftaki kısımda belli bölgeler seçiliyor oraya mantıklı malzemeleri yerleştirip yapıyorsunuz. Ayrıca infected olduktan bi süre sonra ölüyor karakter. Reload etmek içinde mermileri alt kısımlara yerleştiri R'lemek gerek :D

• -Kazma yapmak için birkaç malzeme toplayın.
    -Evinizin etrafına kamp ateşleri yerleştirin. Kamp ateşi etraftaki zombilerin sabahki hallerine dönmelerini sağlar.
    -Evinizin etrafını 2 veya 3 kare derinliğinde kazın ve kazdığınız çukurlara kazıkları yerleştirin bu sayede evinize yaklaşmaya çalışan zombiler yaptığınız tuzağa düşüp ölecekler. Sabahları kırılan kazıkların yerine yeni kazıklar koymayı unutmayın.
    -Evinizin çevresine dikenli teller örün. Demir teller yapmak için biraz odun ve scrap metal toplamayı unutmayın ve ördüğünüz teller kırılırsa sabahları yenilemeyi unutmayın.
    -Odundan crafting yerimize koyarak Plywood yapın. Evinizin dış duvarlarını Plywood ile kaplayın. Bu, zombileri evinizin duvarlarını kırmak için ilk olarak Plywoodu kırmak zorunda bırakacak.
    -Günler ilerledikçe herşey daha da zorlaşacak.
    -Geceleri boş durmamak için kazma (pickaxe) yapın. Bu sayede kömür veya diğer madenlerden bulabilirsiniz.
    -Her geçen gün zombiler daha kolay etrafı parçalar. Bu yüzden evinizi devamlı güçlendirin.

• Talha abi gokhan abi hic biside bilmiyonuz toprak kazip acik alanda bi ev kurun sehirde gece gecirmenizde sacmalik zaten orda Spawn oluyorlar.

oyunda kiramadiginiz sey yok gokhan abinin kazmasiyla block toplayin sonra bi evin kapilarini camlarini kapatin

agaclarida craft mebisune koyun plank uretin agaclardan
    Ev yapavilirsiniz.

bi tane rehber izleyin bari tek yaptiginiz olmek gökhan abi zaten bu bolum mantigi cozdu biraz ama cok zor ogreniyorsunuz.sehirlerden uzakta kurdugunuzda evinizi zaten super olcak sehire malzeme toplamaya inersiniz sadece

• Beyler adamlara cok zor ogrenionuz hic bisey yapmıosunuz diorsunuzda adamlar kimseden yardım almadan kendi kendilerine ogrenmeye calısıolar ki oynadıkları oyundan tat alsınlar yapmayın bunu 2 blok kurup ev yapacak diye cıkısmanın bir mantıgı yok zaten burdaki cogu kisi oyunun mekanikleri icin degil bu survival dunyasındaki ikilinin sohbeti muhabbeti icin burda
  • Bence kiliseye gidin zombileri temizleyin agac kesip aciklari kapatin orda gelisene kadar konakliyin bide o polis karakolunda bir suru silah vardi :)
  • quote:

Not: 7 Days to Die, Oyundayız serisinde bilerek öğrenmeden ve araştırılmadan oynanmaktadır. Eskiden olduğu gibi, karakterlerimiz keşfederek oynamayı tercih etmektedir.
    denilmiş fakat bu şekilde sefaletten sefalete sadece zombilerden kaçarak aç susuz nereye kadar. Bulduğunuz kitapları ki normal kitaplar değil tabi sağ tuş ile yeni tarifeler "recipe" kazanırsınız. Aynı şekilde şemalarıda okuyarak zırh ve silah yapabilirsiniz. Buda çok önemli elbette. Kısacası oyundaki craft sistemi çok derin! Hurda materyalleri eriterek kendinize yeni bir medeniyet başlatabilirsiniz :P Bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum ;)
  • Yedi deys tu day diye okuyan sadece benmiyim acaba ?
  • Bu seri sonsuza kadar sürse yine izlerim o derece yani tebrik ederim.
  • Adamlar oyunu ogreniyorlar demissinizde ya ayni oyunu bende oynadim 1 saate ogrendim kac bolum oldu zaten talha abi arkadaslik davatini kabul etmeyi bile beceremedi talha abi zeki birisi bence bilerek yapiyormus gibi geliyor bana gokhan abide zeki birisi sanirim yaptillari walking dead mantigi bi sezon full hapishanede gecti ondan sanirim

• Güzel seri bir arkadaşın dediği gibi daha çok ikilinin muhabbeti için izliyorum bende.

Bu arada haziranın 4 nde sıcağı sıcağına da oynadığınız 4 kişilik bir ekiple geliştirilen The Forest oyununa epey bir güncelleme geldi.Tekrar bir bölüm çekmenizi çok isterim.Henüz alpha aşamasında olmasına rağmen ve halen bazı buglar olmasına rağmen oldukça keyifli oynanışa sahip olduğunu düşünüyorum.Sizin elinizde daha da keyifli olacaktır kanımca.Belki bir seri yapmayı düşünmezsiniz ama en azından bir bölüm çekseniz yeni gelişmeleri öğrenip aktarırken muhabbetinizle birlikte keyifli bir video olacağını düşünüyorum.

Birde videoda Talha'nın sesi düşük ve derinden geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 27 Temmuz 2014; 14:37:11 >
  • Bence ev kurmayın minicraft mantıgı yerin altına ev kurun yada gölün tabanına :D

• sonunda :D
  • Not: 7 Days to Die, Oyundayız serisinde bilerek öğrenmeden ve araştırılmadan oynanmaktadır. Eskiden olduğu gibi, karakterlerimiz keşfederek oynamayı tercih etmektedir

Okusanızalan adamlar kendileri oynayak öğreniyor sizin gibi internetten araştırarak değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.