Şimdi Ara

2012 model araç 2011 yilinda 147.000 km görünüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç alma arifesinde gözüme 2012 model bir araç kestirdim. Plakasini 5664 e mesaj attim. 16/04/2011 tarihinde 158.000 km de muaneye girmiş. 16/04/2013 tarihinde de 165.000 km de muaneye girmiş görünüyor. İlanda araç 30.000 km de görünüyor tabi. Sizce bir bit yenigi mi var yoksa sistemle ilgili bir hata mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onda bi sakatlık vardır sistemden de olsa artık çok dolandırıcılık yapılıyor. daha geçenlerde bir arkadaşın konusu var ww caddy 2010 sattığı aracı 2014 ilanda görmüş km si düşürülmüştü değişeni olan araca tertemiz yazıyordu. en iyisi başka araç bakın başınızı derde sokmayın.
  • Link varsa biz de bakalım ama olabilir olmaz diye bir şey yok.

Aracın çıkışlı olduğu bayiyi öğrenip arayın telefonla şasi no ile sorun onlar size bilgi verebilir.

2012 olduğundan eminseniz sorun yok bence.

Zaten binek otomobiller 2 yılda bir giriyor ama garip olan şu sizin araç sistem yanlış olsa bile 2013'de muayeneye girmiş gözükmesi

gerekmiyor mu?
  • Nacizhane Fikrim Eğer Plakadan Sorgulama Yaptı İseniz Daha Önce Başka Bir Araçta Kullanıldı İse Plaka Onun Sonucuna Ulaşıyor Olabilirsiniz En Sağlıklı Yöntem Şasi Numarası İle Sorgulatmanız Saygılarımla....
  • Plakanın takıldığı önceki aracın plakasıdır o. Şasi numarası ile sorgulama yapmanız daha sağlıklıdır.Forumdaki bir çok kişi bu yolla zarar etmekten kurtuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Link varsa biz de bakalım ama olabilir olmaz diye bir şey yok.

Aracın çıkışlı olduğu bayiyi öğrenip arayın telefonla şasi no ile sorun onlar size bilgi verebilir.

2012 olduğundan eminseniz sorun yok bence.

Zaten binek otomobiller 2 yılda bir giriyor ama garip olan şu sizin araç sistem yanlış olsa bile 2013'de muayeneye girmiş gözükmesi

gerekmiyor mu?

Araca LPG takilmis. Telefonda görüştük sadece model yili 2012 diyor. Konustuktan sonra sorgulama yaptim tekrar arayamadim adami.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.