Şimdi Ara

The King of Fighters '98, Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• The King of Fighters '98, Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

1998 yılında oyun salonlarını kasıp kavuran oyunlardan biri olan The King of Fighters '98, iOS ve Android platformları için yayımlandı.

Görselleri aslına sadık kalınarak yenilenen oyunda antrenman, tek ve çok oyunculu olmak üzere, üç farklı mod yer alıyor. 1998 yılında yayımlanan oyunun Arcade moduna karşılık gelen tek oyunculu modda, oyundaki 38 karakterden 3'ünü seçerek bir takım oluşturuyor ve 8 farklı zorluk seviyesi bulunan yapay zekaya karşı mücadele veriyoruz. Çok oyunculu modda oyuna sahip olan yanı başımızdaki bir oyuncuyla Bluetooth üzerinden mücadele edebiliyoruz. Antrenman modunda ise, kendimizi geliştirmek için antrenman yapabiliyoruz.

Oyunun kontrolleri sanal butonlar yardımıyla sağlanıyor. Butonların ekran üzerindeki yeri, boyutları ve saydamlığı ayarlanabiliyor. Dört butonlu(A,B,C,D) ve altı butonlu(ek olarak AB, CD) kontrol şemalarına sahip olan oyunda özel hareket yapma imkanı veren SP butonunun da kontrol şemasına dahil edilebildiğini belirtelim.

Anılarını tazelemek isteyen veya arcade tarzda bir dövüş oyunu arayan mobil oyunculara önerebileceğimiz The King of Fighters '98'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden ulaşabilirsiniz. 

• Street fighter tarzı bir oyuna benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun 2000'li yılların atari salonlarında Mortal Kombat ve 97 sürümü ile birlikte en çok jeton harcanan oyunuydu. Street Fighter'dan daha çok sevilir ve oynanırdı.
  • Sasaki Kojiro kullanıcısına yanıt
    Yaşım küçük bilmiyorum ama oyun bna da tanıdık geldi :)

• Wishlist'ime eklemiştim bi kaç gün önce. İndirime girerse çekeceğim. Güzel oyundur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesil nerden bilsin. Art of Fighterları King of Fighterları. Çıkması iyi oynama krizi girince iki el atarsın rahatlarsın ama arcade joysticksiz tat vermez.

• Süper olmuş en sevdiğimdir bir de samurai shodown, x-men falan vardı onlar da çıksa keşke. Metal slug için kaliteli bir yapım da yok ona da güzel kontrollü bir seri bekleriz
  • Üniversitede bile atari salonuna gidip oynardım bu oyunu. Hatta bilgisayarımda full KoF serisi vardır neogeo romu olarak.

• Andy favorimdi,street fighterdan daha çok severdim,guzel oyundur kendisi

• Ne oynardık yav şu oyunu.

• Keşke KOF 97 gelseymiş jeton harcamayan bilmez. :) Belki klasik olmasını istemişler ama; Yeni grafik olması daha ilgi çekici olurdu...

• Çocukluğumun oyunudur ama bi türlü oynayamazdım zor gelirdi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApsinteX

Keşke KOF 97 gelseymiş jeton harcamayan bilmez. :) Belki klasik olmasını istemişler ama; Yeni grafik olması daha ilgi çekici olurdu...

Kof 97 zaten var

• Telefonda oynamak keyif vermiyor, Kawaks ile pc üzerinden Strike-X Konsol ile atari salonu deneyiminde oyun keyfi yaşıyoruz, GGPO ile de internet üzerinden multiplayer oynanabildiğini de es geçmeyelim.

Yılların hatrı için indirime girerse alabilirim.
  • Bu oyunu nedense sevemedim art of fighting cok daha iyi.

• Ah Wp'ye de gelse keşke. :(

• @The Benefit

cnm bnm yhaa .s.s.s
  • Online modu olsa harika olurdu. Kof i-2012'nin var ama hep asyadan rakip buluyor ve lagdan geçilmiyor.

• Yeni çıkan oyunlar hep yüksek fiyattan satılıyor. Eskiden standart 0.99 USD veriyorduk, ne güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 95 hastasıydım omega rugal vardı hey be keşke 95 çıksa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.