Şimdi Ara

LG'nin Windows Phone cihazı reklam ağlarında ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG'nin Windows Phone cihazı reklam ağlarında ortaya çıktı

Genelde Windows Phone ekosistemindeki akıllı telefonların kullanım oranlarını ortaya koyan analizleriyle tanınan AdDuplex reklam ağı, zaman zaman tanıtılmamış cihazların da bilgisini verebiliyor. Ağa en son takılan ise LG oldu.

Uzun bir aradan sonra Windows Phone ekosistemine dönüş yapacağını açıklayan LG'nin D635 numaralı bir akıllı telefonu ağın veritabanında görünmeye başladı. Bizzat ağın yöneticisi tarafından açıklanan cihazda Windows Phone 8.1 işletim sistemi mevcut. Bunun dışında herhangi bir bilgi mevcut değil. 

Daha önceki sızıntılarda LG'nin Windows Phone cihazının orta seviyeye yönelik bir donanıma sahip olacağı gündeme gelmişti. Cihazda 5 inçlik 720p ekran ve Snapdragon 200 yongasetinin kullanılacağı tahmin ediliyor. Böylece ekosisteme yeni katılan bölge lideri üreticilerin cihazları ile rekabet etme şansı bulabilecek. 

LG tarafında henüz Windows Phone cihazının ne zaman tanıtılacağına dair resmi bir açıklama yok. Ancak bir iki ay içerisinde tanıtılacağına dair beklentiler mevcut.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/5-inch-LG-D635-with-Windows-Phone-8.1-coming-soon_id58637

• Çıta bayağı düşmüş
  • aman tanrım didim

• Tasarıma bak ????

• Sok iceri. Cıkarma sakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wp7.5 değil mi la o?

• Görseldeki yeni tanıtılacak cihazın tasarımı değil. Görsel, LG'nin Optimus 7 isimli eski bir Windows Phone işletim sistemli cihaza ait.
  • snapdragon 200 yanına 720p az gelir bence en az 1080p olması lazım
  • BU NASIL bır tasarımdır LG ye yakıstıramadım..
  • 3310'un tasarımı daha iyi
  • Telefonu Görünce Konu Hortlatıldı Zannettim

Ulan Ben Bile Daha İyi Tasarım Yaparım
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için, keşke bu bilgiyi haberin içinde görebilseydik. Ama o zaman konu nasıl mesaj alacak değil mi ?
  • Snapdragon 200 nedir arkadaşım ramde 512mb olur artık

• Lan bu yeni telefon degil.Eski windows phone

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    eyv kardeş yazmasan burası karısırdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: colaker

eyv kardeş yazmasan burası karısırdı :)

Bu sitenin editörleri bunu hep yapıyor, buradaki görsellere pek dikkat etmeyin.

• Tipe bak
  • ekrem71'in dandik haberlerinden birisi daha. Koydukları resme bak

2010'da yapmışlar görseldeki telefonun haberini

http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/iste-lgnin-yeni-nesil-akilli-telefonu-optimus-7.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 26 Temmuz 2014; 19:49:50 >
  • Eski bu ya. Donanım Haber telefon hortlatmış :D
  • Eski PDA'lara benzettim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.