Şimdi Ara

İphone 4s'mi Nexus 4'mü GM elitemi Yoksa Lg G2 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belli olduğu gibi bu telefonlardan birini alıcam en çok nexus 5 e kanım ısınıor ama bilmiorum :)

• 4s artık üvey evlat muamelesi görüyor elitenin yazılımsal sıkıntıları var alcaksan g2 ya da nexus 5 ben nexus 5i öneririm stabil ve yazılım yönünden eksiği yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanMTLR

4s artık üvey evlat muamelesi görüyor elitenin yazılımsal sıkıntıları var alcaksan g2 ya da nexus 5 ben nexus 5i öneririm stabil ve yazılım yönünden eksiği yok

Nexus 5 konusu hariç +1,G2,Nexus'dan iyidir.
  • G2 al gitsin nexus iyi ama bataryasi sıkıntı oyuzden lg g2 32 gb al ama malzeme kalitesi pek kaliteli deil bunuda soyliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

G2 al gitsin nexus iyi ama bataryasi sıkıntı oyuzden lg g2 32 gb al ama malzeme kalitesi pek kaliteli deil bunuda soyliyim
    Beyler Pardon Başlıkta 4 Yazmışım Nexus 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe1907fener

Beyler Pardon Başlıkta 4 Yazmışım Nexus 5

Alıntıları Göster
    En Çok Nexus 5'e Kanım Isınıyor Çünkü Hem En Erken Sürüm Alan Ve Stabillik Olarak En Stabil Android Cihaz Olduğun İçin Ama LG G2 nindeEkranı Çözünürlüğü Parlaklılığı Şarzı Kamerası Beni Benden Alior Çok Kararsızım Bu Arada İphone 4S'e Bok Atmayın Oldukça İyi Telefon Aralarında En Stabili Ama İos 8'den Sonra Almayacağı Ve Eskidiği İçin Seçenekler Arasında Yoksa Düşünmeden İphone 4S Alırdım

• Bok atma gibi bir durum yok iphone 6 ile artık unutulacak G2 ile N5 arası seçim yapmak zor sadelik seviyorsan N5 yok işte efendim ufak tefek güzellikler istiyorum diyorsan g2 batarya konusunu kafana takma 4-5 saat arası ekran süresi veriyor
  • quote:

En Çok Nexus 5'e Kanım Isınıyor Çünkü Hem En Erken Sürüm Alan Ve Stabillik Olarak En Stabil Android Cihaz Olduğun İçin Ama LG G2 nindeEkranı Çözünürlüğü Parlaklılığı Şarzı Kamerası Beni Benden Alior Çok Kararsızım Bu Arada İphone 4S'e Bok Atmayın Oldukça İyi Telefon Aralarında En Stabili Ama İos 8'den Sonra Almayacağı Ve Eskidiği İçin Seçenekler Arasında Yoksa Düşünmeden İphone 4S Alırdım

Alıntıları Göster
    Hadi Beyler Cevaplarınızı Bekliyorum Konu Güncel

• quote:

Hadi Beyler Cevaplarınızı Bekliyorum Konu Güncel

Alıntıları Göster
    Bu Arada Beyler Sadece Oyun Oynamak Ve Aşırı Nadir Müzik Dinleyip Fİlm İZlemek Ve Bazen İnternette Gezinmek İçin Alıcam
  • quote:

Bu Arada Beyler Sadece Oyun Oynamak Ve Aşırı Nadir Müzik Dinleyip Fİlm İZlemek Ve Bazen İnternette Gezinmek İçin Alıcam

Alıntıları Göster
    Cevaplarınızı Bekliyorum :)
  • O dediklerinizi tum cihazlar yapar. Film izlemek nadirde olsa muzik dinlemek, oyun oynamak vb. Islemler icin size en iyi oneri Nexus 5
    Lg g2 nin batarya üstünlügü var.
  • Elite gec sikinti..

G2 oneririm cunku nexustan dahabiyi batarya daha iuu kamera ve dahaviyi ses performansi var
  • Batarya süresi biraz daha iyi olsa nexus diyeceğim ama mecburen g2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estonya Feribotu

Batarya süresi biraz daha iyi olsa nexus diyeceğim ama mecburen g2.
    Şarz Çok Önemli Değil Ya 3 2 saat arası oyun oynuyum yeter :)
  • quote:

Şarz Çok Önemli Değil Ya 3 2 saat arası oyun oynuyum yeter :)

Alıntıları Göster
    Konu Güncel.
  • Ust uste mesaj atmayin lutfen. Forumda flood yapmak yasak.

GM'ye bulasma. iPhone 4S artik cöp. G2 al kurtul
  • Kardeş elite al 3 GB RAM ayrıca ön kamera piyasada en iyi Başka telefonda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhteremDede

Kardeş elite al 3 GB RAM ayrıca ön kamera piyasada en iyi Başka telefonda yok
    Cevaplarınızı Bekliorum Konu Güncel
  • G2 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

G2 al.
    g2
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.