Şimdi Ara

The Crew'de, Amerika'nın Bir Ucundan Diğer Ucuna Gitmek Kaç Dakika Sürüyor Dersiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz yılın E3 fuarında duyurulduğundan bu yana, arkadaşlarımızla oynamamızın yanı sıra, Amerika'nın tamamını kapsıyor oluşuyla da büyük ilgi gören The Crew bildiğiniz gibi şu an kapalı beta aşamasında. Kontrolleri eline alan kullanıcılar ise oyun hakkında her zaman muhabbeti geçen Amerika'nın bir ucundan diğer ucuna gitme imkanını deniyorlar.

Birds AT adındaki bir YouTube kullanıcısı tarafından yüklenen videoya göre, Miami'den Los Angeles'a gitmek, The Crew'da 40 dakika sürüyor. Bunun da gerçekten ciddi bir süre olduğunu belirtelim.

• Şimdi Amerika'nın bir kıyısından bir kıyısına en kısa 2,092 mil (San Diego-Jacksonville Arası)

En uzak ise yaklaşık 3400 mil.Ama ortalama 3075 mil.

3075 mil alırsak 4948 kilometre eder.

Oyunda yaklaşık 5bin kilometre 40 dakikada alınıyor yani.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiCo123

Şimdi Amerika'nın bir kıyısından bir kıyısına en kısa 2,092 mil (San Diego-Jacksonville Arası)

En uzak ise yaklaşık 3400 mil.Ama ortalama 3075 mil.

3075 mil alırsak 4948 kilometre eder.

Oyunda yaklaşık 5bin kilometre 40 dakikada alınıyor yani.

40 yaparr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiCo123

Şimdi Amerika'nın bir kıyısından bir kıyısına en kısa 2,092 mil (San Diego-Jacksonville Arası)<br><br>En uzak ise yaklaşık 3400 mil.Ama ortalama 3075 mil.<br><br>3075 mil alırsak 4948 kilometre eder.<br><br>Oyunda yaklaşık 5bin kilometre 40 dakikada alınıyor yani.

amerika kıtası birebir değil. haritanın coğrafi bakımdan da baya bir değiştirildiğini görürsün. şehirlerde aynı şekilde minyatür. aksi olamazdı zaten. betasını baya bir oynadım ve videodan görüldüğü gibi fizikler leş. kazalar gerçekçilikten çok uzak, hasar modellemesi de öyle. betada dış modifiye imkanı yok. oynadığım süre boyunca ben yapamadım ama belli yarışları kazanarak ve level atlayarak iç modifikasyon parçaları kazanıyorsunuz. ilginç tarafı parçaları seviyesine göre takabiliyorsunuz. level 5 iseniz level 10 parçayı takamıyorsunuz. kendimi bir an diabloda hissettim :) kokpit tasarımını güzel yapmışlar ama dikiz aynaları ve arkayı gösteren ayna yok. umarım final sürümde olur. harita inanılmaz geniş ve yol tepmekle bitecek gibi değil ama araçlar arası sürüş karakteristiği diye bir şey yok. ford mustang den focusa geçtiğinizi sadece görselin değişmesiyle anlıyorsunuz, sürüş dinamikleri birbirinin aynısı. bu yarışların zevksiz olmasına sebep oluyor, şahsen oyundaki yarışlar baya ruhsuzdu. görsel olarak ta yetersiz seviyede özellikle ışıklandırmalar ve araç detayları, derinlik ve renk paleti bana baya silik geldi. beta olduğu için final sürümde tekrar gözden geçirip değerlendirmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcrex -- 26 Temmuz 2014; 11:25:43 >

• Oyundaki görsellik çok vasat araç modelleri özellikle de trafikteki sıradan araçlar midtown madness'ı andırıyor..

• zaten oyunun tek artısı bu başka birşey yok.. modifiye dediler pek detaylı birşey göremedik bi underground 2 çeşitliliği sunması zor gibime geliyor fizikler zaten yok grafik te yok şu anda sıradan görünüyor çıktığında nasıl olur bilemem
  • Oyunu bir beğenen benmiyim. PCde araba yarışı bulmak çölde su bulmak gibi olanlarda pek iyi değil zaten. Nasıl gtada görevlere bakmadan dağ taş araba sürüyorsam bundada görevlere bakmadan saatlerce araba sürerim. Kokpit kamerası olması ayrı bir güzel zaten. Alırım kokpit kamerasına saatlerce dolaşırım haritada benim için gayet keyifli. Grafiklerde gayet yeterli sonuçta açık dünya bir oyun ve bu kadar büyük haritaya çok yüksek grafikleri basmak çoğu kişi için birşey ifade etmez. Çıksada oynasak..

• Harita dediğin böyle olacak
  • Bu araba gunes enerjisiylemi calisiyor ya bi petrole girip benzin alsa oyuna gercekcilik katar. Tamam grafikler cok gercekci de yapmisken tam olsaydi bari

• http://psnboss.com/?ref=M3m10roNQI

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Oyunu bir beğenen benmiyim. PCde araba yarışı bulmak çölde su bulmak gibi olanlarda pek iyi değil zaten. Nasıl gtada görevlere bakmadan dağ taş araba sürüyorsam bundada görevlere bakmadan saatlerce araba sürerim. Kokpit kamerası olması ayrı bir güzel zaten. Alırım kokpit kamerasına saatlerce dolaşırım haritada benim için gayet keyifli. Grafiklerde gayet yeterli sonuçta açık dünya bir oyun ve bu kadar büyük haritaya çok yüksek grafikleri basmak çoğu kişi için birşey ifade etmez. Çıksada oynasak..

Kesinlikle katılıyorum, o yoldaki manzaralar bile bana göre harika. Detroit'ten Vegas'a giderken ne manzaralar gördüm örneğin...

• Oyundaki çarpışmalar kötü,aynı watch dogs gibi.Biraz fizik yapsalar çok güzel olucakmıştı.

• Gta IV san andreas modu gibi şu haritayı gta5'e modlasalar ilerde ne manyak olur ya.

• Bende bundan 7.5 sene önce gitmiştim new orleans a almışken bayağı bir araştırıcam oyunun içini merak ediyorum beklediğim sayılı oyunlardan biri bazı arkadaşlar grafikler vasat demiş ne bekliyorlardı oyunun sunduğu dünyaya gerçekten bayağı büyük duruyor bakalım çıktığı zaman daha iyi anlarız

• bir an midnight club oyununu izliyorum sandım. oyun beta olsa bile bence çok kalitesiz olmuş. ubi milleti güzel videolarla kandırmayı adet edindi galiba.
  • e3 fuarında yanılmıyorsam crew içinde video göstermişlerdi. Hatta betasının başlayacağınıda duyurmuşlardı. Oradaki grafiklerle alakası yok.

Bu ubisoft iyice zıvanadan çıktı. ek olarak bende betaya katılmak istemiştim beni almadılar. Beter ol ubi

bahsettiğim trailer video

https://www.youtube.com/watch?v=TGxvEPSvQAE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 27 Temmuz 2014; 0:21:35 >
  • İlk başlarda miamiyi gördüğümde gta vice city esti yanımdan ve fizikler çok kötü özellikle çarpış fizikleri ama haritayı beğendim güzel olmuş ve bir fanboy tüm gerçeklere eksiyi basıp kaçmış.

• Ubisoft yine şaşırtıyor negatif olarak. Bravo !

• Oyun araba yarışı dalında gayet güzel son zamanlarda nfs de cıvıttı zaten sırf eğlencesine dolaşmak için oynanabilir grafik beklenenden kötü olsada oyun full sürüm çıkınca zaten grafik modu yaparlar modcular son zamanlarda açık dünya oynanışlı araba yarışı oyunlarında rahat zirveye oynar çıkışını yapınca...

• şu oyuna ' sırf eğlencesine dolaşmak için bile oynanabilir' deniliyor ya sinir krizi geçiriyorum yav kardeşim o bahsettiğiniz şeyi nfs zaten yıllardır veriyor bizim istediğimiz eğlencesine dolanmak dğeil kalite istiyoruz biz kalite ! gerçekçi fizikler bol modifiye bol yarış geniş araç listesi klasiklerden sporlara kadar ve hepsinin ayrı ayrı fizikleri olmasını kokpit kamerası olmasını daha sayamayacağım tonla şey varken sırf eğlencesine gezmek için dendiğinde hangi underground most wanted sever dellenmez ??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.