Şimdi Ara

Bmw'nin hangi araçlarında motor sıkıntısı yok ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısmetse araba almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım , bmw'nin 3.20 , e46 , e92 moddelerini güzel buldum ama , motorlarda problem olduğunu öğrendim bmw nin eskiden kullandığı M47D20 kodlu motorlarda , bu motor hangi araçlarında mevcut hangi arabaları alınmamalı , ikinci el alacağım için aracı dahada bir şüpheliyim , fazla benzin yakmamak için süper charger yerine turbo eklemeyi düşünüyorum , lag sıkıntısı için twin düşünüyorum ama zamanı geldimi motorda sıkıntı yaşamayacağım bir araba almayı düşünüyorum yükseltmeden sonra motor elimde kalırsa o araç benim için pek bir işe yaramaz malum motorda araba parası , önerilerinizi bekliyorum.

civic lerden hoşlanırdım bir zamanlar ama artık hiç hoşuma gitmiyor , bmw harici alırsam sanırım lancer evo lara bakarım 2007 modelleri gibi.. aracın içinde konfor dışındada güzel hatlar arıyorum

• Gündelik kullanım için atmosferik motoru niye turbolatırsınızki ikinci elde de satamazsınız başınıza bela olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenı 3.20 ied twin turbolu. Tsi ler flan. Atmosferik az arac kaldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlar için teşekkürler,

Soruma net cevap verebilecek olan varmı ? bu serilerde güvenebileceğim bir motor varmı ? 2007 lancer evo benzin yerine dizel olsaydı suanda 53 bin e güzel görünen bir araç var , ama benzinli olması beni itiyor doğrusu , modifiyeden sonra çok masraf çıkaracak bir araçta almak istemiyorum , bu konuda yeteri kadar bilgili değilim , cevap alamazsam birde oto san ı deniyeceğim inşallah orda cevap verecek insanlar bulabilirim :)
  • Bmwde sorunlu motor yok. Sorunlu kullanici var. Sipastikler var. Bakimsiz araclar var. Bunlar olunca motor sorunlu oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Bmwde sorunlu motor yok. Sorunlu kullanici var. Sipastikler var. Bakimsiz araclar var. Bunlar olunca motor sorunlu oluyor

2. el alacığım için durum riskli her şekilde , modifiyeden sonra sıkıntı çıkartacak motorlar şu şu araçta vardır diyemezmiyiz ? şukar basınçtan sonra şu motor blok çatlatıyor gibi ? benim aklım orda çünkü turbolardan , belki birde üstüne super charger takarım , modifiyeden sonra o motor ne olur , her motor sıkıntısız dayanabilirmi , nekadar kapasiteleri var, küçük turboda takmak istemem , öğrenmek istediğim aslında bu
  • Parçalar ucuzsa sıkıntı olmaz.
  • Psycho53 P kullanıcısına yanıt
    Bmwnin modeli yili fark etmeksizin gabrika cikisindaki herhangi bir parca ile oynamaniz demek risk demek. Bmw salak mida superchar.li cikarmiyor fabrikadan. bu ornekler cogaltilir. Yada bmw muhendisleri bilmiyormuydu bu araci bu sekilde uretmeyi. Kisaca diyecegim suki;
    Arabaya yapacagin orjinalini bozacak(motor/kasa fark etmez) her parca arabanin degerini dusurecek. Isterseniz arabaya 20bin$ profesyonel modifiye yaptirin. Akli selim gercek bmwciler o aractan uzaklasir. 2.el satisi surunur. Motorun kapasitesini zorlamanin anlami yok. Yoksa 335e ne gerek var demi? 320i alip 2xx kusur hp alinir. Arabayla oynamayin. Kaputun altinda yazar: "Otomobile yapilacak orjinali disindaki her turlu mudehale sonucu olusacaklardan BMW AG sorunlu tutulamaz." Seklinde yazar. Kapisinin ic kisminda orjinalindeki janti ve o jantin lastik ebadina ve basincina kadar yazar. O yuzden bu denli titiz bir otomobille oynamak tamamen risk ve otomobili rezil etmektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.