Şimdi Ara

Ayağım çatlamıştı ve

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 Mayısta sağ ayak tarak kemiğimi çatlatmıştım alçıda kaldı 1 ay ve 12 haziranda çıkarıldı alçı ve 12 hazirandan beri ayağım hala geçmedi ağrısı bu normal midir? Yani 1 ayı geçti ama hala ağrı var alçıdayken de pek iyi bakmadım çıkıncada hemen gezmeye başladım bunun iyileştirmesini geciktirmede bi etkisi var mıdır? bir doktora görünmeli miyim? Doktor hiç hareket falan vermedi sadece sıcak su soğuk su yap dedi arada yaptım onuda çok yapmadım. Ne zaman geçer başınıza böyle bir şey geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yiğit39

12 Mayısta sağ ayak tarak kemiğimi çatlatmıştım alçıda kaldı 1 ay ve 12 haziranda çıkarıldı alçı ve 12 hazirandan beri ayağım hala geçmedi ağrısı bu normal midir? Yani 1 ayı geçti ama hala ağrı var alçıdayken de pek iyi bakmadım çıkıncada hemen gezmeye başladım bunun iyileştirmesini geciktirmede bi etkisi var mıdır? bir doktora görünmeli miyim? Doktor hiç hareket falan vermedi sadece sıcak su soğuk su yap dedi arada yaptım onuda çok yapmadım. Ne zaman geçer başınıza böyle bir şey geldi mi?

Doktor degiliz kardesim biz. Bir randevu falan alda gorun doktora ne olur ne olmaz. Saglik sonucta hem de kemik bu yanlis bir sey yaparsin bu sefer kirilir falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam geçmiş olsun bende2 ay önce kırdım alçıdan çıkalı 3 hafta oldu şuan yürüyebiliyorum ağrım filanda yok çatlak daha zor devamlı ağrı yapıyormuş. ben bandaj kullanıyorum yürümeme çok faydası oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thecrow. -- 26 Temmuz 2014; 12:57:24 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thecrow.

Hocam geçmiş olsun bende2 ay önce kırdım alçıdan çıkalı 3 hafta oldu şuan yürüyebiliyorum ağrım filanda yok çatlak daha zor devamlı ağrı yapıyormuş. ben bandaj kullanıyorum yürümeme çok faydası oluyor.

Sağol kardeşim sana da geçmiş olsun. Seninde tarak kemiğin mi kırılmıştı yoksa bilek falan mı? Ya anlamadığım çatlağın daha kötü olması neden ki? Sonuçta daha hafif bir şey. He birde futbol maçı yapıcak durumda mısın şu anda?
  • Doktora gitmek gerekir keşke şu Bayram'dan önce gitseydiniz.

Doktora gitmek şart daha önemli bir şey çıkabilir ileride
  • quote:

quote:

Hocam geçmiş olsun bende2 ay önce kırdım alçıdan çıkalı 3 hafta oldu şuan yürüyebiliyorum ağrım filanda yok çatlak daha zor devamlı ağrı yapıyormuş. ben bandaj kullanıyorum yürümeme çok faydası oluyor.

Sağol kardeşim sana da geçmiş olsun. Seninde tarak kemiğin mi kırılmıştı yoksa bilek falan mı? Ya anlamadığım çatlağın daha kötü olması neden ki? Sonuçta daha hafif bir şey. He birde futbol maçı yapıcak durumda mısın şu anda?

Hocam ne kemiği olduğunu tam bilmiyorum.ayak tabanımdaki kemik kırıldı.eskisi gibi değil ama yürüyebiliyorum.Bastığımda hafif ağrı oluyor pek zorlamıyorum ama bandaj bayağı destek oluyor.Futbol filan oynayamam koşacak durumda değilim hafif topallıyorum çünkü.Çatlağın daha zor olduğunu birkaç kişiden duydum ve geçen sene kuzenim ayak baş parmağını çatlattı devamlı ağrı oluyormuş soğukta kaldığı zamanlarda filan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hocam ne kemiği olduğunu tam bilmiyorum.ayak tabanımdaki kemik kırıldı.eskisi gibi değil ama yürüyebiliyorum.Bastığımda hafif ağrı oluyor pek zorlamıyorum ama bandaj bayağı destek oluyor.Futbol filan oynayamam koşacak durumda değilim hafif topallıyorum çünkü.Çatlağın daha zor olduğunu birkaç kişiden duydum ve geçen sene kuzenim ayak baş parmağını çatlattı devamlı ağrı oluyormuş soğukta kaldığı zamanlarda filan

Usta benimde aynı kemik işte ayak tarak kemiği. Benim 1.5 ay oldu geçmedi hafif koşabiliyorum sadece sanırım normal bir durum ben haftaya falan yine sizinle iletişime geçicem ayağınızın durumu hakkında. Tekrar Geçmiş Olsun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.